DOTTY

Piękno i wytrzymałość w każdym calu

Akcesoria serii DOTTY charakteryzuje poliestrowy materiał welur DOT. Tkanina ta cechuje się odpornością na wszelkie uszkodzenia  – w tym na przetarcia czy rozciągnięcia. Nie musisz się martwić, nawet po kilkukrotnym praniu legowisko pozostanie miękkie i przyjemne w dotyku

DOTTY

Happypet

Linia Happypet powstała z połączenia 5 kolorów DOTu oraz przyjemnych kolorowych tkanin MINKY. Wesoła kolekcja z myślą o zabawie i dobrym samopoczuciu!

DOTTY

duo

DUO to kolekcja niezwykle soczysta i kolorowa. Połączenie dwukolorowego, puchatego poliestru MINKY oraz weluru DOT, to idealny zestaw dla Twojego pupila!

DOTTY

COTTON

Cotton to wyjątkowe, ale wesołe wzory i kolory. Wzorzysta bawełna, miękki yersey, tworzą pełną radości kompozycję z 5 kolorami tkaniny DOT.

DOTTY

valentine

Linia VALENTINE to pełna miłości kolekcja łącząca ze sobą serduszkowe wzory i 5 kolorów DOTu. Podaruj trochę radości swojemu gryzoniowi i spraw żeby wystrój jego klatki był wyjątkowy!  

Mięciutkie wykończenie twojego legowiska i nie tylko!

Przyjemny i spokojny sen oraz wypoczynek są bardzo ważne, dlatego nie możemy zapomnieć o materiale wewnętrzym z którym nasz pupil będzie miał najwięcej styczności podczas wypoczynku. Minky, to tkanina która wyróżnia się niebywałą miękkością i delikatnością w dotyku. Możesz być pewien, że jest antyalergiczna i bezpieczna nawet dla najbardziej wrażliwego gryzonia. Dodatkowo tłoczenia w kształcie kuleczek nadają mu szyku i elegancji.