Hamak dla gryzonia

Miejsce do odpoczynku czy aktywnej zabawy? Nasze hamaki dla gryzoni z pewnością urozmaicą wyposażenie domku małego pupila! Mięciutkie i kolorowe hamaki aż proszą się o to, by rozruszać każdego zwierzaka i doskonale sprawdzą się w klatce czy wolierze zawsze wtedy, gdy Twojego przyjaciela będzie rozpierać energia! Wykonane z przyjemnej w dotyku sensorycznej tkaniny Minky o gramaturze 380g/m2 z certyfikatem OEKO TEX zachowują kolor i właściwości nawet po wielu praniach.

Nasze hamaczki dla gryzoni wzmocniliśmy dodatkowo mocnymi szwami wykonanymi przy pomocy nici tapicerskich tak, by z łatwością utrzymały na wysokości każdego małego zwierzaka, a bezpieczny montaż ułatwi Ci dołączony do leżanki zestaw karabińczyków.

 

Budowa naszych hamaczków

Rodzaje naszych hamaków

hamaczki

Kwadratowe

hamaczki

prostokątne

hamaczki

narożne

hamaczki

z norką

hamaczek

piramidka

hamaczek

huśtawka

hamaczki

podwójne

hamaczki

domek

hamaczki dla gryzonia

Mięciutkie i bezpieczne legowisko czy kolorowy plac zabaw? Nasze hamaczki dla gryzoni to wielofunkcyjne akcesoria, które niewątpliwie uatrakcyjnią domek każdego małego zwierzaka! Niezależnie od tego, czy Twój pupil jest typem wnikliwego obserwatora, czy aktywnego odkrywcy hamaczek dla gryzonia to praktyczny dodatek, który pozwoli mu się wyszaleć i rozładować nadmiar energii, a po skończonych harcach otulić się w mięciutkim jak chmurka materiale i zapaść w słodki, kojący sen. Wykonane z przyjemnej w dotyku sensorycznej tkaniny Minky o gramaturze 380g/m2 z certyfikatem OEKO TEX zachowują kolor i właściwości nawet po wielu praniach.

Nasze hamaczki dla gryzoni wzmocniliśmy dodatkowo mocnymi szwami wykonanymi przy pomocy nici tapicerskich tak, by z łatwością utrzymały na wysokości każdego małego zwierzaka, a bezpieczny montaż mebelka ułatwi Ci dołączony do leżanki zestaw karabińczyków.

hamaczki kwadratowe dla gryzonia DOTTY

hamaczki kwadratowe dla gryzonia OXFORDY

hamaczki z norką dla gryzonia

hamaczki kwadratowe dla gryzonia luxury

hamaczki podwójne dla gryzonia