MATa DLA GRYZONI​a

Szukasz alternatywy dla tradycyjnej wyściółki do domku swojego pupila? Koniecznie sprawdź nasze maty dla gryzoni i nadaj klatce swojego małego przyjaciela stylowego akcentu! Kolorowa, mięciutka mata dla gryzonia zmieni każdą klatkę w przytulny domek i sprawi, że Twój zwierzak nie będzie marznąć na wybiegu, dzięki czemu będzie mógł do woli szaleć na swoim placu zabaw! Doskonale wiemy, jak ważne przy wyborze akcesoriów i dodatków dla zwierzaków są trwałość i jakość zastosowanych materiałów.

Wszystkie nasze projekty tworzymy z największą starannością, dlatego we wszystkich akcesoriach stosujemy bezpieczne materiały Minky z certyfikatem OEKO TEX o gramaturze 380 g/m2, które nie gubią nitek, dzięki czemu nie musisz się bać, że do pyszczka Twojego pupila trafi nitka lub niepożądany kawałek materiału.

Jak zbudowane są nasze maty?

maty dla gryzonia typu cage liner

Bogate wyposażenie klatki dla gryzonia to obowiązek każdego właściciela małego zwierzaka. Im więcej akcesoriów i gadżetów się w niej znajdzie – tym lepiej. Obowiązkowym rekwizytem każdego domku jest legowisko dla gryzonia. Nasze kwadratowe legowisko to miejsce, w którym Twój zwierzak będzie mógł się schować i wyciszyć. Każde legowisko dla gryzonia uszyte w Sqeaky.pl zostało wypełnione silikonowymi kulkami i jest na tyle duże, aby zapewnić Twojemu pupilowi wygodne ułożenie w każdej pozycji.