Poduszka dla gryzonia

Twoje zwierzaki uwielbiają spać mocno wtulone w siebie? A może kochają mięciutkie, ciepłe tkaniny w których chętnie się chowają? Miękkie jak chmurka, wykonane z oddychających, bezpiecznych materiałów, zaprojektowane tak, by jak najlepiej dopasowywać się do ciała Twojego pupila– takie właśnie są nasze poduszki dla gryzoni! Sqeaky.pl to ponad 100+ unikalnych, ręcznie wykonanych projektów!

Miękkie poduszki dla gryzoni zmienią każdą klatkę w bezpieczną i przytulną norkę. Ręczne szycie przy zastosowaniu nici tapicerskich zagwarantuje Ci trwałość i wytrzymałość, a mocna tkanina Minky z wytłoczeniami w kształcie kropek to świetny materiał sensoryczny, który z powodzeniem zda egzamin w kontakcie z ostrymi pazurkami.

Jak zbudowane są nasze poduszki?

Rodzaje naszych poduszek

minky

minky+

oxford+

Mięciutkie Poduszki dla twojego pupila

Bogate wyposażenie klatki dla gryzonia to obowiązek każdego właściciela małego zwierzaka. Im więcej akcesoriów i gadżetów się w niej znajdzie – tym lepiej. Obowiązkowym rekwizytem każdego domku jest legowisko dla gryzonia. Nasze kwadratowe legowisko to miejsce, w którym Twój zwierzak będzie mógł się schować i wyciszyć. Każde legowisko dla gryzonia uszyte w Sqeaky.pl zostało wypełnione silikonowymi kulkami i jest na tyle duże, aby zapewnić Twojemu pupilowi wygodne ułożenie w każdej pozycji.