Legowisko dla gryzonia

Gryzonie to małe i niesamowicie towarzyskie zwierzaki! Zadbaj o atrakcyjne wyposażenie domku swojego pupila z akcesoriami dla gryzoni, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Sqeaky.pl to ponad 100+ unikalnych, ręcznie wykonanych projektów! Miękkie legowisko dla gryzonia zmieni każdą klatkę w bezpieczną i przytulną norkę. Ręczne szycie przy zastosowaniu nici tapicerskich zagwarantuje Ci trwałość i wytrzymałość, a mocna tkanina Minky z wytłoczeniami w kształcie kropek to świetny materiał sensoryczny, który z powodzeniem zda egzamin w kontakcie z ostrymi pazurkami, gdy Twój mały przyjaciel postanowi zmienić swoje legowisko w miejsce do zabawy!

Każde legowisko dla gryzonia zaprojektowane przez Sqeaky.pl zostało wykonane z największą starannością w trosce o bezpieczeństwo Twojego zwierzaka! Materiały, których używamy do produkcji posiadają certyfikaty OEKO TEX, a wnętrze legowiska zostało wypełnione silikonową kulką, by imitować kontakt z naturalnym podłożem.

Jak zbudowane są nasze legowiska?

Rodzaje naszych legowisk

kwadratowe

narożne

pontony

Kwadratowe legowisko dla gryzonia

Bogate wyposażenie klatki dla gryzonia to obowiązek każdego właściciela małego zwierzaka. Im więcej akcesoriów i gadżetów się w niej znajdzie – tym lepiej. Obowiązkowym rekwizytem każdego domku jest legowisko dla gryzonia. Nasze kwadratowe legowisko to miejsce, w którym Twój zwierzak będzie mógł się schować i wyciszyć. Każde legowisko dla gryzonia uszyte w Sqeaky.pl zostało wypełnione silikonowymi kulkami i jest na tyle duże, aby zapewnić Twojemu pupilowi wygodne ułożenie w każdej pozycji.

Ręczne szycie przy zastosowaniu nici tapicerskich zagwarantuje Ci trwałość i wytrzymałość, a mocna tkanina Minky to świetny materiał sensoryczny, który z powodzeniem zda egzamin w kontakcie z ostrymi pazurkami, nawet wtedy gdy Twój mały przyjaciel postanowi zmienić swoje legowisko w miejsce do zabawy! Tak jak wszystkie projekty, nasze kwadratowe legowisko dla gryzonia uszyliśmy z materiałów, które posiadają ważne certyfikaty OEKO TEX.

legowisko dla gryzonia - pontonik

Kwadratowe legowisko z wejściem dla gryzonia

Klatka dla gryzonia jest miejscem, w którym spędza większość swojego czasu. Zadbaj o to, aby domek Twojego małego przyjaciela był miejscem w którym nie tylko może się bawić, ale przede wszystkim czuje się bezpiecznie i może odpocząć. Praktyczne, bezpieczne i wytrzymałe – takie właśnie są nasze legowiska dla gryzoni! Możesz prać je w pralce, a dzięki wytrzymałym materiałom i mocnym szwom z zastosowaniem nici tapicerskich zyskujesz pewność, że ulubiona leżanka Twojego gryzonia nie straci swoich właściwości sensorycznych.

Bezpieczeństwo Twojego zwierzaka jest dla nas priorytetem, dlatego wszystkie nasze legowiska szyjemy wyłącznie z materiałów, które posiadają ważne certyfikaty OEKO TEX. Stworzone z pasją, ręcznie szyte prostokątne legowisko dla gryzonia jest jak sen na chmurce!

Narożne legowisko dla gryzonia

Zaskakuje nietypowym kształtem i doskonale sprawdza się w małych klatkach. Nasze narożne legowisko dla gryzonia zostało stworzone z myślą o niewielkich domkach naszych ulubieńców, a ergonomiczna forma sprawia, że zajmuje mniej miejsca, jednocześnie zapewniając pupilowi wygodne ułożenie w każdej pozycji. Jak wszystkie nasze leżanki, narożne legowisko dla gryzonia zostało wypełnione silikonowymi kulkami, które sprzyjają relaksowi, zapewniając trwałość i sprężystość.

Mięciutka tkanina Minky z wytłoczeniami w kształcie kropek zagwarantuje Twojemu zwierzakowi dodatkowe bodźce sensoryczne i sen jak na chmurce! Tak jak wszystkie projekty w Sqeaky.pl, nasze narożne legowisko dla gryzonia uszyliśmy z materiałów, które posiadają ważne certyfikaty OEKO TEX, a ręczne szycie wzmocniliśmy dzięki zastosowaniu nici tapicerskich.