Fretka

Wyprawka dla sprytnej fretki

Na pewno każdy z nas dobrze zna i niejednokrotnie spotkał się z obrazem Leonarda da Vinci „Dama z łasiczką”. Czy wiedzieliście, że coraz więcej specjalistów jest skłonnych przyznać, że zwierzątko, które zostało przedstawione to nie tytułowa łasiczka czy gronostaj, a fretka?

Jest to zwierzę, które już od długiego czasu gości w wielu domach. Nieustannie skrada serca właścicieli swoją energicznością, inteligencją i – co najważniejsze – sprytem. Są również określane jako bardzo ciekawskie, czasami nawet wścibskie. Te urokliwe i śliczne zwierzątka to dla wielu najlepsi przyjaciele, a niekiedy nawet towarzysze podczas spacerów. Zabierając fretkę do domu warto się odpowiednio przygotować. Na początku nieśmiałe i przestraszone już po chwili ukazują swoje prawdziwe oblicze i są gotowe by poznać nawet najmniejsze zakamarki ich nowego mieszkania. Starajmy się zakryć otwory, do których nasze zwierzątko mogłoby się wcisnąć, a kable koniecznie usuńmy z ich pola widzenia. Fretki to stosunkowo wymagające stworzenia – uwielbiają ciągłą zabawę, wymagają dużo czasu i cierpliwości ze strony właściciela. Oprócz odpowiedniego przygotowania mieszkania, należy i trzeba się zaopatrzyć w specjalną wyprawkę, która spełni wszystkie wymagania nowego przyjaciela. Jakie więc akcesoria dla fretek wybrać, aby czuły się one „jak w domu”?

DLA GRYZONIA

LEGOWISKO

DLA GRYZONIA

NORKA

DLA GRYZONIA

Hamak

DLA GRYZONIA

mata

DLA GRYZONIA

WKŁADY CHŁODZĄCE

DLA GRYZONIA

PODUSZKi

DLA GRYZONIA

kocyki, poduszeczki

DLA GRYZONIA

paśnik

Wszystko, co najlepsze dla Twojej fretki!

Jeżeli szukasz pełnej wyprawki dla fretki – jesteś w odpowiednim miejscu. Dokładnie wiemy, czego potrzebuje Twoje zwierzątko. Zapewnienie im odpowiedniego, własnego i bezpiecznego miejsca jest niezbędne szczególnie pod nieobecność właścicieli. Ze względu na ich wrodzoną ruchliwość i ciekawość, podstawowe wyposażenie klatki nie będzie dla nich wystarczające. Dobrze czują się w przestronnym miejscu pełnym gadżetów i zabawek. Fretki to śpiochy – przesypiają od 14-18 godzin na dobę! Idealnym miejscem do wypoczynku są dla nich legowiska i (szczególnie uwielbiane) hamaki, które znajdziecie w naszej ofercie. Stworzone z naszych najlepszych materiałów wytrzymają typowe dla nich i nierzadkie ataki ząbków czy pazurków, a co za tym idzie – posłużą Wam przez długi czas. Każda, nawet wyjątkowo wybredna fretka pokocha nowe dodatki, w których znajdzie miejsce na chwile relaksu po aktywnym dniu. Kolejnym niezbędnym akcesorium dla fretki stanie się mata, która również ma mnóstwo zastosowań. Sprawi, że zwierzę poczuję się bezpiecznie i będzie jednocześnie idealną powierzchnią do aktywnej zabawy. Są to zwierzęta, które wręcz uwielbiają się chować – najlepszym rozwiązaniem do klatki fretki są norki i różnego rodzaju domki.

Dobre, czyli jakie?

Jak wiemy – każda fretka jest inna. Większość z nich to wyjątkowo uparte zwierzęta. Lubią (w przenośni i dosłownie) próbować nowych rzeczy. Podgryzanie czy drapanie akcesoriów takich jak hamaki czy legowiska jest u niektórych osobników rzeczą naturalną, która nie powinna dziwić dobrze przygotowanego właściciela. Jest to powód, dla którego akcesoria dla fretek powinny być tworzone z materiałów najwyższej jakości, które wytrzymają te drobne „napady”. Równie ważne jest wnętrze wyprawki. Powinna ona być w stu procentach bezpieczna dla zwierzaka. Jak więc prezentuje się nasza propozycja?

Idealna wersja każdego produktu

Jeżeli zadowolenie i bezpieczeństwo Twojego małego kompana stawiasz na pierwszym miejscu – mamy coś dla Ciebie. Nasze doświadczenie i zamiłowanie do każdego zwierzaka pozwala nam wytworzyć najlepsze wersje produktów, które zadowolą Waszych małych przyjaciół niezależnie od ich rozmiaru, wagi czy temperamentu. Gwarantujemy, że materiały, z jakich tworzymy posiadają specjalne certyfikaty, które czynią je idealnymi dla zwierząt. Wnętrze stanowi dobrze dobrany puch w postaci kulki silikonowej, którą pokochają Twoi podopieczni. Zdołają na niej wypocząć i się zrelaksować. Aspektem, który zdecydowanie wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji jest proces produkcji. W stu procentach polskie produkty, które Wam oferujemy są wykonywane w dobrze sprawdzonej i profesjonalnej szwalni, spełniającej wszystkie oczekiwania i wymagania klientów. Meldujemy się i stajemy na straży świetnej jakości wykonania każdego produktu! Wybierając Sqeaky decydujesz się nie tylko na jakość i profesjonalizm – tym samym gwarantujesz Swojemu zwierzakowi komfort i wygodę. Zaufaj nam, a spełnimy wszystkie oczekiwania Twojego zwierzaka!