Fretka

Wyprawka dla sprytnej fretki

Na pewno każdy z nas dobrze zna i niejednokrotnie spotkał się z obrazem Leonarda da Vinci „Dama z łasiczką”. Czy wiedzieliście, że coraz więcej specjalistów jest skłonnych przyznać, że zwierzątko, które zostało przedstawione to nie tytułowa łasiczka czy gronostaj, a fretka?

Jest to zwierzę, które już od długiego czasu gości w wielu domach. Nieustannie skrada serca właścicieli swoją energicznością, inteligencją i – co najważniejsze – sprytem. Są również określane jako bardzo ciekawskie, czasami nawet wścibskie. Te urokliwe i śliczne zwierzątka to dla wielu najlepsi przyjaciele, a niekiedy nawet towarzysze podczas spacerów. Zabierając fretkę do domu warto się odpowiednio przygotować. Na początku nieśmiałe i przestraszone już po chwili ukazują swoje prawdziwe oblicze i są gotowe by poznać nawet najmniejsze zakamarki ich nowego mieszkania. Starajmy się zakryć otwory, do których nasze zwierzątko mogłoby się wcisnąć, a kable koniecznie usuńmy z ich pola widzenia. Fretki to stosunkowo wymagające stworzenia – uwielbiają ciągłą zabawę, wymagają dużo czasu i cierpliwości ze strony właściciela. Oprócz odpowiedniego przygotowania mieszkania, należy i trzeba się zaopatrzyć w specjalną wyprawkę, która spełni wszystkie wymagania nowego przyjaciela. Jakie więc akcesoria dla fretek wybrać, aby czuły się one „jak w domu”?

fretka

Legowiska

fretka

wkłady chłodzące

fretka

Hamaczki

fretka

Maty

fretka

Poduszki

fretka

Akcesoria

Wszystko, co najlepsze dla Twojej fretki!

Jeżeli szukasz pełnej wyprawki dla fretki – jesteś w odpowiednim miejscu. Dokładnie wiemy, czego potrzebuje Twoje zwierzątko. Zapewnienie im odpowiedniego, własnego i bezpiecznego miejsca jest niezbędne szczególnie pod nieobecność właścicieli. Ze względu na ich wrodzoną ruchliwość i ciekawość, podstawowe wyposażenie klatki nie będzie dla nich wystarczające. Dobrze czują się w przestronnym miejscu pełnym gadżetów i zabawek. Fretki to śpiochy – przesypiają od 14-18 godzin na dobę! Idealnym miejscem do wypoczynku są dla nich legowiska i (szczególnie uwielbiane) hamaki, które znajdziecie w naszej ofercie. Stworzone z naszych najlepszych materiałów wytrzymają typowe dla nich i nierzadkie ataki ząbków czy pazurków, a co za tym idzie – posłużą Wam przez długi czas. Każda, nawet wyjątkowo wybredna fretka pokocha nowe dodatki, w których znajdzie miejsce na chwile relaksu po aktywnym dniu. Kolejnym niezbędnym akcesorium dla fretki stanie się mata, która również ma mnóstwo zastosowań. Sprawi, że zwierzę poczuję się bezpiecznie i będzie jednocześnie idealną powierzchnią do aktywnej zabawy. Są to zwierzęta, które wręcz uwielbiają się chować – najlepszym rozwiązaniem do klatki fretki są norki i różnego rodzaju domki.

Dobre, czyli jakie?

Jak wiemy – każda fretka jest inna. Większość z nich to wyjątkowo uparte zwierzęta. Lubią (w przenośni i dosłownie) próbować nowych rzeczy. Podgryzanie czy drapanie akcesoriów takich jak hamaki czy legowiska jest u niektórych osobników rzeczą naturalną, która nie powinna dziwić dobrze przygotowanego właściciela. Jest to powód, dla którego akcesoria dla fretek powinny być tworzone z materiałów najwyższej jakości, które wytrzymają te drobne „napady”. Równie ważne jest wnętrze wyprawki. Powinna ona być w stu procentach bezpieczna dla zwierzaka. Jak więc prezentuje się nasza propozycja?

Idealna wersja każdego produktu

Jeżeli zadowolenie i bezpieczeństwo Twojego małego kompana stawiasz na pierwszym miejscu – mamy coś dla Ciebie. Nasze doświadczenie i zamiłowanie do każdego zwierzaka pozwala nam wytworzyć najlepsze wersje produktów, które zadowolą Waszych małych przyjaciół niezależnie od ich rozmiaru, wagi czy temperamentu. Gwarantujemy, że materiały, z jakich tworzymy posiadają specjalne certyfikaty, które czynią je idealnymi dla zwierząt. Wnętrze stanowi dobrze dobrany puch w postaci kulki silikonowej, którą pokochają Twoi podopieczni. Zdołają na niej wypocząć i się zrelaksować. Aspektem, który zdecydowanie wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji jest proces produkcji. W stu procentach polskie produkty, które Wam oferujemy są wykonywane w dobrze sprawdzonej i profesjonalnej szwalni, spełniającej wszystkie oczekiwania i wymagania klientów. Meldujemy się i stajemy na straży świetnej jakości wykonania każdego produktu! Wybierając Sqeaky decydujesz się nie tylko na jakość i profesjonalizm – tym samym gwarantujesz Swojemu zwierzakowi komfort i wygodę. Zaufaj nam, a spełnimy wszystkie oczekiwania Twojego zwierzaka!