Poduszka dla wiewiórki

Jak się okazuje przysłowie „co człowiek to obyczaj” sprawdza się idealnie również w przypadku wiewiórek. Te urocze stworzenia charakteryzują się ogromną różnorodnością, a niektórzy przedstawiciele mają naprawdę dziwne zwyczaje! Duża indywidualność pojawia się też przy wyborze miejsca do odpoczynku. Burunduki syberyjskie dzielą się na te preferujące twardsze maty lub też te całkowicie zakochane w miękkich poduszkach. Drugi wariant jest szczególnie polecany w przypadku starszych, schorowanych osobników. Poduszki dla wiewiórek stały się w ostatnim czasie absolutnym hitem w większości sklepów zoologicznych dla gryzoni. Właściciele chętnie stawiają na kolorowe materiały, które dodają uroku nawet najciemniejszym klatkom. Jesteśmy przekonani, że tak pozornie mały element może zmienić całą przestrzeń i przez długi czas służyć naszym ukochanym stworzeniom. W poniższej kategorii znajdziesz wszystko czego potrzebujesz!

Nasze poduszki dla wiewiórek

Poduszka poduszce nie równa

Zakup dobrej jakości poduszki dla wiewiórki nie jest wcale takim prostym zadaniem. Wielu producentów stawia na tanie, często nawet szkodliwe materiały. Właściciele uskarżają się też na niedokładne szycia, szybkie zużycie tkanin i płowiejące kolory. Tworząc asortyment Sqeaky wzięliśmy pod uwagę wszystko to, czego potencjalny klient może od nas oczekiwać. Nie znajdziesz tutaj metali ciężkich czy nawet detergentów osiadłych na włóknach. Produkujemy poduszki dla wiewiórek wykonane jedynie z najlepszych, hipoalergicznych materiałów, które świetnie sprawdzą się u nawet najdelikatniejszych osobników. Całość szyta jest ręcznie dlatego z czystym sumieniem zaręczamy o ich trwałości i precyzji wykonania. Wysokiej klasy poduszeczki są jednocześnie odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne; w tym na przetarcia, przedacia, a nawet zadrapania. Dodatkowym atutem produktów Sqeaky jest łatwość czyszczenia i konserwacji. Wystarczy, że ściągniesz obszewkę i wypierzesz ją w dostosowanej do niej temperaturze.

Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu

Produkty Sqeaky można bez wątpienia określić mianem premium. Oprócz wspaniałych tkanin czy obecności antyalergicznego sztucznego puchu w postaci kulki silikonowej cechują się też niebanalnym designem. Tylko u nas znajdziesz tak barwną gamę kolorów w tak okazałych cenach. Jednocześnie oferujemy poduszki dla wiewiórek w wielu różnych wariantach strukturowych. Tylko od Ciebie zależy, czy wybierzesz gładką, a może taką z wypustkami? Liczne grono naszych zaufanych klientów mówi samo za siebie! Jesteśmy przekonani, że żaden gość nie przejdzie obojętnie obok poduszek Sqeaky. Kto wie, może nawet skupią na sobie tyle samo uwagi co mieszkańcy klatki! Gorąco zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu zoologicznego z rzeczami dla wiewiórek.