Norka dla wiewiórki

Wiewiórki, a właściwie niektóre ich odmiany już od wielu lat figurują na liście udomowionych zwierzątek. Mimo to ich właściciele chwalący się nadzwyczajnymi gryzoniami często spotykają się z ogromnym zdziwieniem namalowanym na twarzach rozmówców. Niektórzy nadal utożsamiają tych rudzielców z dzikimi przedstawicielami zamieszkującymi lasy i parki. Bez względu na doświadczenie każdy człowiek kojarzy je jednak ze sprytnymi norkami, w których kryją się i gromadzą zapasy. Warto pamiętać, że norki dla wiewiórek są jednymi z najważniejszych i najodpowiedniejszych akcesoriów dla tego typu gryzoni. Szukasz produktu idealnego? A może w przeszłości natknąłeś się na asortyment słabej jakości i zraziłeś się do producentów zagranicznych? Nie ważne z jakiego powodu tu jesteś – gwarantujemy, że norki dla wiewiórek Sqeaky dostępne w tej podkategorii okażą się idealnym rozwiązaniem!

Nasze norki dla wiewiórek

Norka norce nie równa

W dzisiejszych czasach wzrosły nie tylko wymagania konsumentów, ale i ich świadomość. Wolimy zainwestować w certyfikowane materiały, które wytrzymają przez długie lata zdecydowanie bardziej niż w tanie zamienniki. Taka tendencja widoczna jest równie wyraźnie w naszej branży. Norki dla wiewiórek Sqeaky zapewnią Twojemu gryzoniowi wszystko, czego potrzebuje. Korzystamy jedynie z wytrzymałych, certyfikowanych materiałów, które wykazują ogromną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Nie znajdziesz tutaj zatem szkodliwych pierwiastków, metali ciężkich, a co gorsza detergentów! Ścianki asortymentu z tej kategorii wypełniamy z kolei antyalergiczną kulką silikonową dostosowaną nawet do najdelikatniejszych futerek. Wychodzimy z założenia, że produkujemy tylko takie norki dla wiewiórek, które oddalibyśmy do użytku naszym własnym gryzoniom.

Jeden produkt spełniający wiele potrzeb

Odpowiednio dobrana norka dla wiewiórek może z powodzeniem zastąpić np. drewniany domek. To wielofunkcyjne rozwiązanie sprawdzi się idealnie niemal u wszystkich osobników. Przy zakupie warto zwrócić uwagę między innymi na wymiary i właściwości materiałów. Norki dla wiewiórek Sqeaky są w całości szyte ręcznie, w domowych szwalniach. Dodatkowym atutem okazuje się też cała gama dostępnych wzorów i kolorów. Jesteśmy przekonani, że uroczy asortyment spełni wymagania nawet najbardziej wymagającego gryzonia, a niepowtarzalny design upiększy każdą klatkę. Czego jeszcze możesz się spodziewać po naszych norkach dla wiewiórek? Przede wszystkim trwałości na lata. Wierzymy, że dobrze wykonany i uszyty produkt wart jest każdej złotówki. Dodatkowo gwarantujemy łatwą konserwację i czyszczenie nawet najbardziej zabrudzonych norek.

Norki dla wiewiórek Sqeaky stworzone zostały z myślą o domowych rudzielcach i o ich zapracowanych właścicielach. Czego zatem życzy sobie Twój zwierzak? Gdzie poczuje się bezpiecznie i komfortowo? Teraz wszystko czego szukasz znajdziesz w jednym miejscu. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą Sqeaky i do zakupu norki idealnej!