Wiewiórka

Akcesoria dla wiewiórek

Wiewiórki domowe to niezwykle inteligentne stworzenia, które doskonale odnajdują się w domach rodzinnych. Sympatyczni rudzielce zyskują coraz szersze grono zwolenników i szybko dają się oswoić nawet niedoświadczonym, ale za to stanowczym nauczycielom. Najczęściej spotykani przedstawiciele tego gatunku to między innymi wiewiórki burunduk oraz te syberyjskie. Przyszli właściciele tych małych stworzonek często napotykają wiele trudności w doborze odpowiedniej wyprawki dla wiewiórki – w końcu tak wyjątkowy zwierzak potrzebuje równie niezwykłego wyposażenia. Legowisko, norka, a może mata? Jakie akcesoria dla wiewiórki okażą się najlepszym rozwiązaniem? Jeżeli szukasz produktów najwyższej jakości – świetnie trafiłeś! Jesteśmy przekonani, że w sklepie internetowym Sqeaky znajdziesz wszystko czego potrzebujesz!

DLA GRYZONIA

LEGOWISKO

DLA GRYZONIA

NORKA

DLA GRYZONIA

Hamak

DLA GRYZONIA

mata

DLA GRYZONIA

WKŁADY CHŁODZĄCE

DLA GRYZONIA

PODUSZKi

DLA GRYZONIA

kocyki, poduszeczki

DLA GRYZONIA

paśnik

Wyjątkowe produkty dla wyjątkowego zwierzaka

Kontakty z wiewiórkami mogą być niekiedy bardzo burzliwe. Charakterne rudzielce lubią stawiać na swoim i z ciekawością eksplorować każdy dostępny w domu kąt. Warto zatem zadbać przede wszystkim o przestrzenną klatkę, która pozwoli im na swobodę ruchu. Jedną z najważniejszych rzeczy dla wiewiórki pozostaje też wygodne miejsce do spania. Zwierzątka tego gatunku mają manie chowania jedzenia i chętnie zagrzebują się w swoich skrytkach na długie godziny. Dobrze wyposażony gryzoń będzie mieć nie jedną, a nawet dwie lub trzy norki. Powinniśmy dołączyć do nich też legowisko, które sprawdzi się idealnie podczas długich, jesienno – zimowych wieczorów. Możesz być pewny, że takie zestawienie spełni potrzeby nawet najbardziej upartego stworzenia. Pamiętajmy przy tym, że produkty dedykowane małym wiewiórkom wyróżniają się na tle tych dla świnek morskich czy szynszyli. Pójście na tak zwaną “łatwiznę” i kupno nieodpowiednich akcesoriów może skutkować problemami z zachowaniem, a w drastycznych przypadkach nawet ze zdrowiem rudzielców. Tylko w momencie, w którym wybierzesz specjalny sklep zoologiczny dla wiewiórek otrzymasz gwarancję jakości.

Chwila codziennego ruchu i zabawy

Każdy właściciel wiewiórki wie, jak istotna jest dla niej zabawa i duża dawka ruchu. Wspinaczki, biegi czy akrobacje na drabinkach to tylko niektóre elementy ich codziennej rutyny. Oprócz miejsca do wypoczynku warto powinniśmy zadbać o kącik do zabawy, w którym znajdą się tunele, drzewka i mostki czy labirynty. Ponadto pamiętajmy, że wiewiórki są samotnikami. Wyposażenie tego typu nie tylko zajmie zwierzaka na długie godziny, ale zadba o jego prawidłowy rozwój i utrzyma kondycje. Przy kompletowaniu wyprawki dla wiewiórki warto też zwrócić uwagę na funkcjonalne maty, które okażą się idealnym izolatorem od zimnego podłoża. Niektóre z nich wykorzystają je też do ścierania pazurków czy do biegów. Dodajmy, że akcesoria dla wiewiórek mogą być jednocześnie stylowym uzupełnieniem klatki. W naszym asortymencie znajdziesz produkty, które cieszą oko niebanalnym designem i pięknym wykonaniem. Oferujemy zarówno różne warianty kolorystyczne, jak i materiałowe poszczególnych artykułów. Tym samym pozostajemy jednymi z najatrakcyjniejszych producentów na rynku. Sklep z akcesoriami dla wiewiórki Sqeaky to strzał w dziesiątkę!

Z myślą o energicznych rudzielcach

Stare polskie przysłowie brzmi: im więcej, tym lepiej. Cóż, w przypadku gryzoni sprawdza się ono idealnie. Im więcej akcesoriów dołączysz do klatki, tym twój zwierzak będzie szczęśliwszy. W końcu mali spryciarze uwielbiają zabawę w chowanego! Wszystkie produkty Sqeaky tworzone są w domowych, krajowych szwalniach. Na każdym etapie wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości materiały o wysokiej gramaturze i dużej wytrzymałości. Warto dodać, że tkaniny Sqeaky są certyfikowane i antyalergiczne. Wiemy też, jak ważne jest wypełnienie legowisk, dlatego oferujemy jedynie wnętrza wykonane ze sztucznego puchu, tak zwanej kulki silikonowej. Cały asortyment został pieczołowicie sprawdzony i przetestowany przez nasze ukochane gryzonie. Gwarantujemy, że akcesoria dla wiewiórek, które znajdziesz w tej kategorii spełnią wszystkie oczekiwania Twojego zwierzaka i dadzą Ci ogromną satysfakcję z zakupu! Gorąco zachęcamy do prześledzenia każdej zakładki w naszym sklepie.