Szynszyl

Akcesoria idealne dla zwinnej szynszyli

Szynszyla popularność zyskała głównie dzięki swojemu nietypowemu wyglądowi i – co najważniejsze – miękkiej, puszystej sierści. Miewają charakter buntownika i psotnika. Są inteligentne i bardzo uparte. Uczenie ich sztuczek jest możliwe, ale bywa bardzo trudne. Te bardzo ruchliwe gryzonie wręcz kochają skakać i biegać. Jest to zwierzę stadne – do pełnego szczęścia potrzebuje ona kontaktu z co najmniej jednym osobnikiem tego samego gatunku. Wspólne zabawy są przez nie wręcz uwielbiane! Decyzja o zostaniu opiekunem szynszyli to duża odpowiedzialność. Mimo, że na co dzień nie przepadają za częstym dotykiem ze strony właściciela, zakup akcesoriów dla szynszyli może być dużym wydatkiem. Warto nie przepłacić i zdecydować się na doświadczoną firmę, która zapewni Twojemu gryzoniowi wszystko czego potrzebuje.

Szynszyl prowadzi nocny tryb życia. Przeważnie z długiego, dziennego snu budzi się wieczorem, będąc gotową na kolejne aktywności. Mimo, że powinny one być wypuszczane jak najczęściej (uwielbiają beztroskie biegi w otwartej przestrzeni), w klatce spędzają dużą część swojego dnia. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej wyprawki dla szynszyli – jesteś w dobrym miejscu. Możesz sprawić, że podczas snu poczują się one jeszcze lepiej! Jak?

DLA GRYZONIA

LEGOWISKO

DLA GRYZONIA

NORKA

DLA GRYZONIA

Hamak

DLA GRYZONIA

mata

DLA GRYZONIA

WKŁADY CHŁODZĄCE

DLA GRYZONIA

PODUSZKi

DLA GRYZONIA

kocyki, poduszeczki

DLA GRYZONIA

paśnik

Jaką wyprawkę zapewnić szynszyli?

Sen w życiu szynszyli jest równie ważny jak ruch. Odpowiednia regeneracja pozwala im wypocząć i przygotować się na ruchliwą drugą połowę doby. Na czym nasz mały gryzoń będzie się czuł najlepiej?

Legowiska czy poduszki będą idealną opcją. Te wygodne produkty sprawią, że nasz kompan będzie w pełni wyspany i wypoczęty. Równie dobrze sprawdzą się (szczególnie przez nie uwielbiane) hamaki. Szynszyle wręcz kochają każde wiszące akcesorium. Potrafią zwinnie na nie wskoczyć i wygodnie się w nim ułożyć. Kolejnym ważnym aspektem jest podłoże, które zapewniamy naszemu nowemu przyjacielowi. Polecamy maty do klatki, które będą idealnym rozwiązaniem dla tych gryzoni. Zapewnią one wygodę, miękkość i bezpieczeństwo podczas zabaw. Szynszyle (jak większość gryzoni) wyjątkowo uwielbiają norki. Te ciepłe i wygodne miejsca pozwalają im odizolować się od otoczenia i spokojnie odpocząć w ciemności.

Sama klatka powinna być odpowiednio dostosowana do zwierzęcia. W przypadku niemałej, zwinnej szynszyli warto zaopatrzyć się w tą dużą, kilkupiętrową. Postarajmy się znaleźć w naszym mieszkaniu ciche, ustronne miejsce z dala od przeciągów, wiatraków, klimatyzacji i – co wyjątkowo ważne – hałasu, na który szynszyle są wyjątkowo wrażliwe.

Co Wam proponujemy?

Jeżeli i Wy zastanawiacie się nad wyborem odpowiednich akcesoriów dla szynszyli – dobrze trafiliście. Jako profesjonaliści dokładnie wiemy, czego potrzebuje Twój gryzoń i możemy mu to zapewnić! Jednocześnie rozumiemy, że wybór akcesoriów wydaje się z początku dość nieoczywisty. Dlaczego akurat nasze produkty?

 

Satysfakcja i bezpieczeństwo zwierząt jest dla nas priorytetem. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość wykonania i odpowiednie materiały. Wybieramy tylko te certyfikowane, najwyższej jakości. Proces produkcji przebiega zawsze z dokładnością do nawet najmniejszych szczegółów. Bacznie obserwujemy każdy produkt tak, aby dostarczyć Wam te najlepsze. Szyciem zajmuje się zaufana, domowa i polska szwalnia. Nasz mały przyjaciel – świnka morska o imieniu Sqeaky (tak, to od jego imienia pochodzi nazwa firmy) jest godnym zaufania testerem wytrzymałości każdego produktu, który znajdziecie na naszym internetowym sklepie zoologicznym. Uwierzcie nam, bezkompromisowy Sqeaky wyłapie każdy mankament i niedoskonałość, a te niewytrzymałe posłania traktuje wyjątkowo surowo ;). Decydując się na naszą firmę wybierasz nie tylko dobre produkty. Jednocześnie stajesz po stronie zdrowia i dobrego samopoczucia Twojego małego, uroczego kompana! Zaufaj nam i pozwól, że zapewnimy Twoim zwierzakom wszystko co najlepsze!