Szczur

Akcesoria dla inteligentnego szczura

Szczury to zwierzęta, które coraz częściej znajdujemy w domach czy mieszkaniach. Panujące niegdyś stereotypy zostały już w całości rozwiane, co równocześnie spowodowało coraz częstsze przyjmowanie tych gryzoni jako domowe zwierzęta klatkowe. Jak się okazuje, szczurki to bardzo inteligentne i wierne swojemu właścicielowi stworzenia. Pragną jak najczęstszego kontaktu i łatwo budują z nim silną więź. Czy wiedzieliście, że są to zwierzęta, które potrafią zrozumieć pomyłkę i uczyć się na własnych błędach? Chętnie nawet uczą się sztuczek i reagowania na komendy! Mimo wielu zalet posiadania w rodzinie szczura, jest to dosyć (wbrew pozorom) wymagający gryzoń. Co najważniejsze – są to zwierzęta stadne. Do szczęścia i dobrego samopoczucia potrzebują co najmniej jednego dodatkowego osobnika tego samego gatunku. Hodowanie pojedynczego szczurka może mieć zły wpływ na jego zdrowie, a nawet długość życia.

 Mając na uwadze potrzeby małego przyjaciela, warto zaopatrzyć się w odpowiednią wyprawkę dla szczura. Jak to zrobić? Na naszej stronie znajdziecie najlepsze akcesoria dla gryzonia, które pokocha Twój dzielny i inteligentny kompan.

szczur

Legowiska

szczur

wkłady chłodzące

szczur

Hamaczki

szczur

maty

szczur

Poduszki

szczur

akcesoria

Jak szczurki odnajdą się w klatce?

Ważne jest, aby klatka była wystarczająco duża – zwierzę musi mieć możliwość swobodnego stawania na dwóch łapkach. Ruchliwe szczury źle czują się w małych przestrzeniach. Podstawowe wyposażenie klatki im nie wystarczy. Prowadzące aktywny tryb życia polubią każdego rodzaju tunele, domki i punkty do wspinaczki. Klatka powinna znajdować się z dala od przeciągów, grzejników, wentylacji czy promieni słonecznych. Warto zapewnić szczurom ich własny kącik, w którym będą mogły spokojnie wypocząć.

Co dodać do klatki szczurom?

Tak jak już wspomnieliśmy – szczurki potrzebują akcesoriów. Nie podążajmy w ciemno za myślą, że kołowrotek jest niezbędnikiem każdej klatki. W przypadku szczurów jest to wręcz niewskazane! Korzystając z nich zwierzę może uszkodzić swój kręgosłup, jak i ogon. Na co więc się zdecydować? Podstawą jest mata do klatki, którą znajdziecie w naszej ofercie. Pomoże Wam ona w zachowaniu czystości, a dla gryzonia będzie bardzo wygodnym podłożem. Jeżeli chodzi o miejsce do wygodnego spania – mamy dużo propozycji. Pierwszą z nich są hamaki, które są szczególnie uwielbiane przez szczury. Dają one możliwość wspinaczki i wygodnego snu. Następnie możemy zdecydować się na te „bezpieczniejsze” wersje w postaci legowisk, poduszek i poduszeczek. Gryzoń na pewno je pokocha, a one same staną się już po niedługim czasie miejscem długich drzemek. Kolejną naszą propozycją są norki, w których Wasz szczurek będzie się mógł schować i w ciszy zasnąć. Jak widzicie, oferujemy Wam ogromny wybór akcesoriów dla szczura. Jesteśmy gotowi zapewnić Twoim zwierzątkom najlepsze wersję każdego produktu! Dlaczego?

Jakość i doświadczenie

Produkowane przez nas akcesoria dla szczurów powstają z najlepszych, certyfikowanych materiałów. Ich wnętrze stanowi tzw. kulka silikonowa, czyli w stu procentach bezpieczny dla gryzoni materiał. Może się zdarzyć, że szczur zacznie podgryzać swoje akcesoria. Jeżeli wybierzecie Sqeaky nie będziecie mieli powodu do zmartwień! Tworzone w zaufanej, polskiej szwalni gadżety są przez nas kontrolowane, a po produkcji wielokrotnie sprawdzane. Nasze doświadczenie i wiedza w połączeniu z miłością do gryzoni sprawiają, że nasze produkty zadowalają nawet najbardziej wymagających klientów. Praca jest dla nas pasją i wielką przyjemnością. Nieustannie tworzymy i rozwijamy się, aby spełniać wszystkie potrzeby gryzoni. Sqeaky, bo tak właśnie nazywa się nasza świnka morska! Szepnęła nam ona w sekrecie, że wręcz uwielbia swoje nowe akcesoria! Gwarantujemy, że Twoi podopieczni zachwycą się nimi równie mocno. W naszym internetowym sklepie zoologicznym jakość idzie w parze z ceną. Zapewniamy, że decyzja o zakupie będzie najlepszą opcją dla Twojego portfela i – co najważniejsze – zwierzaka. Gorąco zapraszamy do zakupu naszych produktów. Twój gryzoń otrzyma to, na co zasługuje – najlepsze akcesoria!