Szczur

Akcesoria dla inteligentnego szczura

Szczury to zwierzęta, które coraz częściej znajdujemy w domach czy mieszkaniach. Panujące niegdyś stereotypy zostały już w całości rozwiane, co równocześnie spowodowało coraz częstsze przyjmowanie tych gryzoni jako domowe zwierzęta klatkowe. Jak się okazuje, szczurki to bardzo inteligentne i wierne swojemu właścicielowi stworzenia. Pragną jak najczęstszego kontaktu i łatwo budują z nim silną więź. Czy wiedzieliście, że są to zwierzęta, które potrafią zrozumieć pomyłkę i uczyć się na własnych błędach? Chętnie nawet uczą się sztuczek i reagowania na komendy! Mimo wielu zalet posiadania w rodzinie szczura, jest to dosyć (wbrew pozorom) wymagający gryzoń. Co najważniejsze – są to zwierzęta stadne. Do szczęścia i dobrego samopoczucia potrzebują co najmniej jednego dodatkowego osobnika tego samego gatunku. Hodowanie pojedynczego szczurka może mieć zły wpływ na jego zdrowie, a nawet długość życia.

 Mając na uwadze potrzeby małego przyjaciela, warto zaopatrzyć się w odpowiednią wyprawkę dla szczura. Jak to zrobić? Na naszej stronie znajdziecie najlepsze akcesoria dla gryzonia, które pokocha Twój dzielny i inteligentny kompan.
DLA GRYZONIA

LEGOWISKO

DLA GRYZONIA

NORKA

DLA GRYZONIA

Hamak

DLA GRYZONIA

mata

DLA GRYZONIA

WKŁADY CHŁODZĄCE

DLA GRYZONIA

PODUSZKi

DLA GRYZONIA

kocyki, poduszeczki

DLA GRYZONIA

paśnik

Jak szczurki odnajdą się w klatce?

Ważne jest, aby klatka była wystarczająco duża – zwierzę musi mieć możliwość swobodnego stawania na dwóch łapkach. Ruchliwe szczury źle czują się w małych przestrzeniach. Podstawowe wyposażenie klatki im nie wystarczy. Prowadzące aktywny tryb życia polubią każdego rodzaju tunele, domki i punkty do wspinaczki. Klatka powinna znajdować się z dala od przeciągów, grzejników, wentylacji czy promieni słonecznych. Warto zapewnić szczurom ich własny kącik, w którym będą mogły spokojnie wypocząć.

Co dodać do klatki szczurom?

Tak jak już wspomnieliśmy – szczurki potrzebują akcesoriów. Nie podążajmy w ciemno za myślą, że kołowrotek jest niezbędnikiem każdej klatki. W przypadku szczurów jest to wręcz niewskazane! Korzystając z nich zwierzę może uszkodzić swój kręgosłup, jak i ogon. Na co więc się zdecydować? Podstawą jest mata do klatki, którą znajdziecie w naszej ofercie. Pomoże Wam ona w zachowaniu czystości, a dla gryzonia będzie bardzo wygodnym podłożem. Jeżeli chodzi o miejsce do wygodnego spania – mamy dużo propozycji. Pierwszą z nich są hamaki, które są szczególnie uwielbiane przez szczury. Dają one możliwość wspinaczki i wygodnego snu. Następnie możemy zdecydować się na te „bezpieczniejsze” wersje w postaci legowisk, poduszek i poduszeczek. Gryzoń na pewno je pokocha, a one same staną się już po niedługim czasie miejscem długich drzemek. Kolejną naszą propozycją są norki, w których Wasz szczurek będzie się mógł schować i w ciszy zasnąć. Jak widzicie, oferujemy Wam ogromny wybór akcesoriów dla szczura. Jesteśmy gotowi zapewnić Twoim zwierzątkom najlepsze wersję każdego produktu! Dlaczego?

Jakość i doświadczenie

Produkowane przez nas akcesoria dla szczurów powstają z najlepszych, certyfikowanych materiałów. Ich wnętrze stanowi tzw. kulka silikonowa, czyli w stu procentach bezpieczny dla gryzoni materiał. Może się zdarzyć, że szczur zacznie podgryzać swoje akcesoria. Jeżeli wybierzecie Sqeaky nie będziecie mieli powodu do zmartwień! Tworzone w zaufanej, polskiej szwalni gadżety są przez nas kontrolowane, a po produkcji wielokrotnie sprawdzane. Nasze doświadczenie i wiedza w połączeniu z miłością do gryzoni sprawiają, że nasze produkty zadowalają nawet najbardziej wymagających klientów. Praca jest dla nas pasją i wielką przyjemnością. Nieustannie tworzymy i rozwijamy się, aby spełniać wszystkie potrzeby gryzoni. Sqeaky, bo tak właśnie nazywa się nasza świnka morska! Szepnęła nam ona w sekrecie, że wręcz uwielbia swoje nowe akcesoria! Gwarantujemy, że Twoi podopieczni zachwycą się nimi równie mocno. W naszym internetowym sklepie zoologicznym jakość idzie w parze z ceną. Zapewniamy, że decyzja o zakupie będzie najlepszą opcją dla Twojego portfela i – co najważniejsze – zwierzaka. Gorąco zapraszamy do zakupu naszych produktów. Twój gryzoń otrzyma to, na co zasługuje – najlepsze akcesoria!