Poduszka dla szynszyla

Nie jest tajemnicą to, że szynszyle kochają zabawę i wszelkiego rodzaju zajęcia ruchowe. Po intensywnych aktywnościach przychodzi też pora na sen i odpoczynek. Dla gryzoni z Ameryki Południowej okres ten przypada w ciągu dnia. Nocny tryb życia wykształcił się u tych zwierzaków już wieki temu i był podyktowany między innymi ich naturalnym środowiskiem, w którym po zmierzchu były najbezpieczniejsze i mogły bez stresu szukać pożywienia. Szynszyle przesypiają w klatkach kilka godzin dziennie, a właściciele zakochani widoku ukochanych gryzoni stale dokupują kolejne leżanki. Świetną alternatywą dla nich mogą okazać się poduszki stworzone z myślą o wszystkich potrzebach tych wyjątkowych osobników. Produkty tego typu zapewniają małym lokatorom komfort i odpowiednie oparcie. Jeżeli szukasz zatem wysokojakościowej poduszki dla ukochanej szynszyli – świetnie trafiłeś! W tej podkategorii znajdziesz asortyment odpowiadający Tobie i Twojemu gryzoniowi.

Nasze poduszki dla szynszyli

Poduchy idealne dla leniuchów i alergików

Cechami szczególnymi szynszyli są bez wątpienia piękne, wystające uszy i gęsta, srebrzysta sierść, o która należy właściwie dbać. O ile szynszyle nie wymagają częstego czesania, a same z siebie są bardzo czystymi zwierzątkami, o tyle właściciel pierwszorzędnie powinien zadbać o materiały na akcesoriach, których dotykają. Złej jakości tkanina może źle wpływać nie tylko na ich wygląd zewnętrzny, ale i na zdrowie całego organizmu. W ostatnim czasie odsetek gryzoni cierpiących na alergie kontaktowe diametralnie wzrósł. Po części jest to wina zagranicznych producentów, którzy nie badają włókien i tworzą poduszki z dodatkiem szkodliwych pierwiastków, metali ciężkich, a nawet detergentów. W Sqeaky dbamy przede wszystkim o jakość i skrupulatnie spełniamy złożone klientom obietnice. Każdy mały leniuch postawi na nasze miękkie i delikatnie sprężyste tkaniny. Warto dodać, że żadne właściwości naszego asortymentu się nie zmieniają nawet po kilku-krotnym praniu w pralce.

Praca, w którą wkładamy serce

Poduszki dla szynszyli tworzone są od początku do końca w Polsce, w domowych szwalniach. Dopiero po wielu rozmowach z hodowcami zdecydowaliśmy się na pierwsze kroki i produkcję prototypów. Nasi projektanci dobrali takie wzory i kolorystykę, aby każdy znalazł coś dla siebie. Modny design jest zdecydowanie jednym z tych czynników, przez które poduszki stały się tak popularne! Dodamy jeszcze, że idealnie dopełniają norki i tworzą świetny komplet z legowiskami z tej samej linii kolorystycznej. Wszystkie antyalergiczne poduszki są szyte ręcznie, dzięki czemu mamy pewność, że produkty dopięte są „na ostatni guzik”. Nie umknie nam żadna, nawet najmniejsza wada! W pracę wkładamy całe serce i chętnie udostępniamy zdjęcia zadowolonych klientów i szynszyli na nowych poduszeczkach. Gwarantujemy, że Twój zwierzak wybrałby właśnie Sqeaky. Moglibyśmy rozpisy-wać się dalej i wymieniać kolejne zalety naszych produktów, ale najwięcej powiedzą o sobie one same. Gorąco zachęcamy do przeglądnięcia całej podkategorii i do zakupy poduszki, która okaże się dla Twojego gryzonia idealna!