Poduszka dla myszki

Myszy to zdecydowanie jedne z najdelikatniejszych i najsympatyczniejszych gryzoni. Coraz więcej rodzin w Polsce decyduje się na zakup takiego zwierzaka, a nawet stworzenie własnej mini – hodowli. Mali lokatorzy okazują się częstym bohaterem bajek dla dzieci czy książek, a rosnące zainteresowanie nimi wśród dzieci odbija się szerokim echem. Każdy świeżo upieczony właściciel kompletujący wyprawkę dla myszki często nie wie na co się zdecydować. Ze względu na zwinność i wyjątkową potrzebę ruchu obowiązkowe okazują się zabawki (labirynty, tunele itp.). Warto jednak pamiętać, że profesjonalni hodowcy na pierwszym miejscu zawsze postawią odpowiednie miejsce do wypoczynku. W ostatnim czasie ogromnym zainteresowaniem cieszą się poduszki dla myszy. To urocze rozwiązanie jest nie tylko funkcjonalne i praktyczne, ale jednocześnie cieszy każde, nawet najbardziej krytyczne oko. Jeżeli szukasz zatem podobnych produktów – świetnie trafiłeś! Ta podkategoria stworzona została specjalnie z myślą o Tobie i o Twoim zwierzaku!

Nasze poduszki dla myszek

Poduchy, poduszki, poduszeczki…

Myszki jako gryzonie stadne potrzebują ciągłego kontaktu ze swoimi towarzyszami. Poduszki okazują się idealną opcją dla każdego właściciela, który nie może pozwolić sobie na zakup kilku norek. Produkt pomieści większą ilość gryzoni i zajmie przy tym mniej miejsca. Ciekawym rozwiązaniem będzie też wypełnienie poduszkami drewnianych domków, które tak są tak często obecne w klatkach. Zastosowań jest naprawdę mnóstwo! W Sqeaky dobierzesz potrzebny wariant, kolor i wymiary. Poduszka dla myszy z pewnością dopasuje się idealnie do innych elementów małego mieszkanka i gwarantujemy, że będzie oblegana przez dużą część doby!

Produkt Sqeaky stworzony z myślą o Twoich zwierzakach

Wiemy, że mimo wielu swoich zalet myszy często wymagają dużo atencji. Nasze produkty powstały z uwzględnieniem wszystkich potrzeb tych gryzoni. Poduszeczki dla myszy Sqeaky to najlepszy wybór pod względem jakościowym i funkcjonalnym. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych, certyfikowanych materiałów. Tym samym mówimy NIE szkodliwym pierwiastkom czy metalom zaczepionym we włóknach. Wnętrze wyścielamy z kolei antyalergiczną kulką silikonową. Warto dodać, że szyjemy jedynie w polskiej, domowej szwalni. Nasze zaufane krawcowe z wieloletnim doświadczeniem czuwają nad każdym etapem produkcji i nie przymykają oka nawet na najmniejsze niedociągnięcia. Dokładność, wiarygodność i wysoka jakość – takie właśnie jest Sqeaky. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i wybierz coś specjalnie dla Twojego zwierzaka. Ta podkategoria odpowie na potrzeby nie chomików, szczurów czy szynszyli – tylko myszy. Moglibyśmy dalej rozpisywać się i przedstawiać kolejne zalety naszych produktów. Najwięcej powiedzą jednak one same, dlatego gorąco zachęcamy do przeglądnięcia całej podkategorii z matami dla myszy Sqeaky. Jesteśmy przekonani, że będzie to dla Ciebie strzał w dziesiątkę. Zrelaksuj się i zapadnij z nami w piękny, mysi sen!