Poduszka dla królika

Króliki uwielbiają być zauważane i adorowane przez swoich właścicieli. Są idealnym towarzystwem dla osób dorosłych, którzy będą w odpowiedni sposób traktować ich delikatne uszy i kręgosłupy. Mimo milusińskiej natury króliki zazwyczaj nie lubią być noszone na rękach. Zdecydowanie wolą spędzać czas obok, leżąc przy właścicielu. Przenoszenie legowiska z klatki nie jest jednak najpraktyczniejszym rozwiązaniem. Tym bardziej dla królika, któremu leżanka jest najbliższą sercu rzeczą. W tym przypadku z odsieczą przybywają urocze poduszki dla królików, które zapewniają im komfort i stabilne oparcie podczas odpoczynku. Warto również dodać, że produkty tego typu sprawdzają się idealnie również w podróżach lub w dużych klatkach, w których znajduje się sporo przestrzeni do zagospodarowania. Jeżeli szukasz zatem poduszek dla królików najwyższej jakości – mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Twój królik z pewnością wybrałby właśnie Sqeaky.

Nasze poduszki dla królików

Praktyczność i wygoda

Poduszki dla królików okazują się wygodnym rozwiązaniem dla osób zapracowanych. Możesz dowolnie czyścić produkty w pralce, w odpowiednio do-stosowanej do tego temperaturze. Gwarantujemy, że nawet po długim czasie poduchy nie ulegają odkształceniu, a materiały nie mechacą się ani nie płowieją. Dodatkowym plusem okazuje się też wypełnienie wykonane z kulki silikonowej, która zapewnia odpowiednią miękkość i sprężystość. Zwierzak będzie czuł się na niej komfortowo, a jednocześnie się w niej nie „zapadnie”. Nie musimy wspominać też o antyalergicznych właściwościach sztucznego puchu. Cały asortyment Sqeaky dostosowujemy nawet do najdelikatniej-szych osobników.

Jak powstały pierwsze poduszki dla królików Sqeaky?

Nie skłamiemy, jeżeli powiemy, że pierwsze prototypy poduszek dla królików Sqeaky powstały dopiero po kilku miesiącach. Skrupulatnie tworzyliśmy każdy detal i uparcie eliminowaliśmy nawet najmniejsze błędy. Zajęczaki od zawsze były bliskie naszym sercom przez co jeszcze chętniej zagłębialiśmy się w artykuły naukowe na ich temat, rozmawialiśmy z hodowcami i poznawaliśmy ich przyzwyczajenia czy zachowanie. Poduszki Sqeaky zostały uszyte w polskich, domowych szwalniach. Doświadczone krawcowe czuwały nad tym procesem niemal na każdym etapie, a każdy szew powstał ręcznie. Wyrazy uznania należą się również naszym projektantom, których design przewyższył nasze najśmielsze oczekiwania. Produkty cieszą oko i wpasują się w gust nawet najbardziej wymagającego konsumenta.

Poduszka dla królika elementem dobrze wyposażonej klatki

Poduszka dla królika okazuje się niezwykle przydatna w wielu codziennych sytuacjach. Zwierzaki spędzają tam dnie drzemiąc lub zwyczajnie relaksując się na miękkim materiale. Profesjonalni hodowcy zgodnie twierdzą, że poduszka (zaraz obok legowiska i norki) jest istotną częścią każdej dobrze wyposażonej klatki. To jednocześnie stylowy element wystroju dużego, króliczego mieszkanka. Jesteśmy przekonani, że żaden gość nie przejdzie obok niej obojętnie! Gorąco zachęcamy do przeglądnięcia wszystkich produktów tej kategorii i do zakupu poduszki idealnej.