Poduszka dla jeża pigmejskiego

Jeże pigmejskie to jedne z najbardziej wyjątkowych zwierzaków domowych. Zachwycają zarówno swoim wyglądem, jak i usposobieniem. Prowadzą nocny tryb życia, dlatego najczęściej widujemy je relaksujące się w klatkach lub w swoich terrariach. Wielu hodowców przyznaje, że ich zwierzątka bardzo często zmieniają miejsce snu i są dość kapryśne jeśli chodzi o drzemki. Jedno legowisko i norka może okazać się niewystarczającym wyposażeniem dla małego kolczaka. Idealną alternatywą okazują się stylowe i funkcjonalne poduchy. Materiałowe akcesoria spełniają swoją rolę niemal w każdym miejscu w domu, a nawet w czasie podróży samochodem. Poduszki dla jeżów wzbudzają ostatnimi czasy niemałą furorę wśród ludzi w każdym wieku. Jeżeli Ty też szukasz produktu idealnego – dobrze trafiłeś. Produkty Sqeaky spełniają potrzeby nawet najbardziej wymagającego zwierzaka i trafiają idealnie w gust ich właścicieli!

 

Nasze poduszki dla jeża pigmejskiego

Ręczne szycia gwarancją jakości

Każdą poduszkę od początku do końca szyjemy w Polsce, w domowych szwalniach. Doświadczone krawcowe wkładają w pracę całe swoje serce i nie przymykają oka nawet na najmniejsze niedoskonałości. Poduszki tworzymy jedynie z certyfikowanych materiałów, które przeszły wszystkie nie-zbędne testy bezpieczeństwa. Przyjemne w dotyku powłoki są dostosowane do delikatnych łapek jeży pigmejskich i z pewnością i sprawią im żadnego dyskomfortu. Dodatkowym atutem jest też wypełnienie stworzone z antyalergicznego puchu w postaci kulki silikonowej. Takie rozwiązanie gwarantuje odpowiednią sprężystość i miękkość. Zwierzak wypocznie w odpowiedni sposób i nie będzie „zapadał się” w materiale.

Poduszka poduszce nie równa…

W ostatnim czasie wielu właścicieli decyduje się na własnoręczne wykonanie poduszek dla jeży pigmejskich. Wynika to głównie z chęci przyoszczędzenia, ale jak to wygląda w praktyce? Okazuje się, że wyprodukowanie dobrej jakości poduszki wymaga ogromu czasu i zaangażowania. Już sam wybór materiałów może okazać się kłopotliwy. Ponadto w ogólnym rozrachunku takie rozwiązanie jest też lepsze dla naszego portfela – słabej jakości poduszka wymaga zdecydowanie częstszej wymiany. Gwarantujemy, że produkty Sqeaky warte są każdej złotówki, a raz wydane pieniądze zwracają się w kilkukrotnie przyszłości.

Design, który zachwyca

Poduszki Sqeaky utożsamiane są przede wszystkim z ich pięknym, oryginalnym designem. Żywe kolory i piękne wzory to zasługa naszych zaufanych grafików, którzy stworzyli fenomenalne wizje artystyczne. Poduszki zwracają oko każdego obserwatora i wywołują uśmiech na twarzy nawet tych najbardziej krytycznych. Warto dodać, że produkty możesz dowolnie zestawiać z innymi akcesoriami tej kategorii. Stonowane pastele, hawajskie kwiaty, a może żywe neony? Wybór należy tylko do Ciebie! Moglibyśmy rozpisywać się dalej na temat poduszek dla jeży pigmejskich Sqeaky, ale wierzymy, że ich zdjęcia powiedzą więcej niż tysiąc słów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z całą podkategorią i do zakupu takiej poduchy, którą wybrałby twój zwierzak!