Poduszka dla chomika

Chomiki, zaraz po psach i kotach to zdecydowanie najpopularniejsi bywalce polskich domów. Sympatię ludzi zaskarbili sobie już wiele lat temu słynąc z bezproblemowej i niewymagającej opieki. Każdy właściciel kompletujący wyprawkę dla chomika musi pamiętać, że zwierzaki te są niebywałymi śpiochami, a do tego prowadzą nocny tryb życia. Bardzo istotną częścią wyposażenia każdej klatki będzie miejsce do snu i odpoczynku. Spośród produktów dostępnych na rynku największym powodzeniem cieszą się legowiska, norki i poduszeczki. Te ostatnie są wyjątkowo praktyczne i chętnie dołączane między innymi do plastikowych, kolorowych domków. Poduszeczki dla chomików wysokiej jakości zadbają nie tylko o regularny sen gryzoni, ale pozwolą całemu ciału zrelaksować się i odprężyć. Jeżeli zatem szukasz podobnych artykułów – świetnie trafiłeś! Jesteśmy przekonani, że w poniższej kategorii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Nasze poduszki dla chomików

Poduszka najlepsza dla małego lokatora

Poduszki dla chomików Sqeaky charakteryzują się bardzo wysoką jakością. W procesie tworzenia wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości materiały, które przeszły wymagane testy i uzyskały niezbędne certyfikaty. Zapomnij zatem o szkodliwych substancjach zaczepionych na włóknach – cały asortyment powstaje z myślą o żywych stworzeniach. Kolejnym ważnym aspektem jest też antyalergiczne wnętrze. Poduszki dla chomików Sqeaky wyściela sztuczny puch, zwany również kulką silikonową.

Polski produkt gwarancją trwałości

Wielu właścicieli decyduje się na własnoręczne wykonanie poduszek dla chomików. Niestety, proces okazuje się znacznie bardziej skomplikowany niż na jaki wygląda. Pierwsze produkty Sqeaky powstawały kilka miesięcy. Skrupulatnie dobieraliśmy tkaniny, wypełnienia, a w końcu poszukiwaliśmy dobrych krawcowych. Dzisiaj korzystamy z usług najlepszych, domowych szwalni i doglądamy procesu produkcji na każdym etapie. Gwarantujemy, że każde, nawet pozornie błahe niedopatrzenie będzie szybko wyłapane i skorygowane. Na pochwałę zasługuje też trwałość produktów Sqeaky. Poduszeczki cechuje duża odporność na wszelkie zadrapania, przetarcia, a nawet przedarcia!

Najwyższa jakość zamknięta w stylowym designie

Cechą, która zdecydowanie najbardziej przyciąga nowych klientów jest uroczy design. Oferujemy najciekawsze wizualnie poduszeczki, które zachwycają każdym detalem. Wielu właścicieli decyduje się na skompletowanie całej wyprawki w naszym sklepie z rzeczami dla chomików i stworzenie absolutnie niepowtarzalnego zestawu kolorystycznego. Dla zachowawczych osób proponujemy z kolei komplet w jednej tonacji. Wariantów jest naprawdę mnóstwo! Poduszeczki dla chomików Sqeaky są zarówno niezbędnym wyposażeniem klatki, jak i wspaniałym dodatkiem. Gorąco zachęcamy do prześledzenia każdej zakładki z tej kategorii. Produkty powiedzą o sobie więcej niż tysiące słów! Zadbaj o swojego ukochanego chomika już dziś i sprezentuj mu komfort i poczucie bezpieczeństwa.