Norka dla myszki

Norki to absolutny niezbędnik w każdej dobrze wyposażonej klatce dla myszek. Zdaniem doświadczonych hodowców zwierzątka te potrzebują co najmniej trzech sztuk w klatce! Czemu zatem kryjówki są dla nich tak istotne? Takie miejsca gwarantują im poczucie komfortu i bezpieczeństwa o każdej porze dnia i nocy. Chyba nie można wyobrazić sobie nic przytulniejszego od zabudowanego domku materiałowego w przyjemnych barwach! Myszki, jako zwierzęta stadne uwielbiają spotykać się tam całą gromadą, nierzadko też jeść i rozrabiać. Do niedawna poszukiwanie dobrej jakości produktów dla myszek wiązało się z wieloma straconymi godzinami i wyrzuconymi w błoto pieniędzmi. Dzisiaj możemy przebierać w ofertach i dobierać asortyment idealnie pod wymagania nasze i naszych ukochanych zwierzątek. Rosnąca świadomość konsumentów podniosła poprzeczkę, dzięki czemu producenci prześcigają się w coraz to nowocześniejszych ofertach. W Sqeaky stawiamy przede wszystkim na jakość, praktyczność i funkcjonalność. Zaręczamy jednocześnie, że poniższa kategoria spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Nasze norki dla myszek

Norka Sqeaky jako niezbędnik w każdym mysim mieszkanku

Dobrej jakości norka dostosuje się do gryzonia w każdym wieku. Przy zakupie warto zwracać uwagę przede wszystkim na właściwości materiałów, możliwość prania i rodzaj wypełnienia. Nie warto wybierać zatem niesprawdzonych produktów od zagranicznych dostawców, których produkty często zawierają szkodliwe substancje. Często słyszymy o dodawanych do włókien metali ciężkich, a nawet detergentach! My mówimy temu stop i oferujemy norki dla myszek w całkowicie bezpiecznej odsłonie. Korzystamy jedynie z najlepszych, bawełnianych tkanin, jednocześnie wyścielając środek ścianek antyalergiczną kulką silikonową odpowiednią nawet dla najdelikatniejszych gryzoni. Norki dla myszek Sqeaky zapewniają też idealną izolację od zimnego podłoża, dzięki czemu okażą się świetną opcją w hodowlach.

Zakup odpowiedniej norki

Jak już wspomnieliśmy wcześniej myszki to zwierzątka, które najlepiej czują się w grupie. Wspaniałym rozwiązaniem okaże się zatem zakup większej norki, mieszczącej kilka osobników. Nie mniej ważna jest też forma i materiał wewnętrzny. Kolor i design to aspekty, które powinny na końcu decydować o zakupie właściwej kryjówki. Wiemy jednak, że każdy ma inny gust i upodobania, dlatego przygotowaliśmy kilka wariantów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto żaden gość nie przejdzie obok niej obojętnie! Niektórzy właściciele decydują się na własnoręczne wykonanie tego typu wyposażenia. My rekomendujemy jednak rozsądne podejście do tematu i w przypadku tak istotnej części klatki jak norka – zaufać ekspertom! Dodatkowo warto zaopatrzyć się w kilka sztuk, aby każdy osobnik znalazł w nich swoje miejsce. Dodamy też, że cały asortyment Sqeaky jest szyty ręcznie, a co za tym idzie – pozbawiony zaciągnięć, w których mogłyby się zaplątać łapki. Gorąco zachęcamy do prześledzenia całej kategorii stworzonej z myślą o myszkach i do zakupu norki idealnej!