Myszoskoczek

Akcesoria dla aktywnego myszoskoczka

W ostatnich latach myszoskoczki zdają się zyskiwać coraz większą popularność. Ich dumni właściciele jednogłośnie stwierdzają, że te wyjątkowo aktywne zwierzęta potrafią zbudować bardzo mocną więź z człowiekiem. Stopniowo i powoli poznając charakter myszoskoczka zyskasz jego zaufanie, przez co zwierzę będzie chciało spędzać z Tobą coraz więcej czasu! Uwielbiają one towarzystwo – jako zwierzęta stadne, do dobrego samopoczucia potrzebują kompanów tego samego gatunku. Trzeba przyznać, że myszoskoczki to sportowi pionierzy pośród gryzoni! Czy wiedzieliście, że w dzień przeznaczają one na sen tylko 2 godziny? W zależności od gatunku myszoskoczki mogą przesypiać całą noc lub jej część. Przez resztę doby są gotowe na długą zabawę, bieganie i skakanie. Klatki tych gryzoni to bardzo ważne dla nich miejsce – dają im poczucie bezpieczeństwa i jednocześnie stają się ich „cichym kącikiem”, w którym mogą odpocząć. Wielu właścicieli zastanawia się: jaką wyprawkę do klatki myszoskoczka wybrać, aby nasze zwierzątko się nie nudziło? Nasza oferta obejmuje najlepsze akcesoria, które pokocha Twój nowy przyjaciel!

DLA GRYZONIA

LEGOWISKO

DLA GRYZONIA

NORKA

DLA GRYZONIA

Hamak

DLA GRYZONIA

mata

DLA GRYZONIA

WKŁADY CHŁODZĄCE

DLA GRYZONIA

PODUSZKi

DLA GRYZONIA

kocyki, poduszeczki

DLA GRYZONIA

paśnik

Co zakupić dla myszoskoczka?

Bardzo ważne jest, aby zwierzak polubił miejsce, w którym będzie spędzał dużą część swojego dnia. Bazowym wyposażeniem klatki musi być ściółka w postaci trocin czy sianka – myszoskoczki wręcz uwielbiają się w niej zagrzebywać i kopać tunele. Może się wydawać, że zapewnienie im odpowiedniego wyposażenia jest bardzo trudne – jesteśmy tu, żeby Ci pomóc! Mamy coś dla tych, którzy chcą zapewnić swoim zwierzakom najlepsze warunki. Każdy myszoskoczek pokocha norki, które mamy w swojej ofercie. Poczuje się on w nich bezpiecznie i jednocześnie staną się one idealnym miejscem do regeneracji przed dalszą zabawą. Kolejną ważną rzeczą są tunele i kołowrotki, które pozwolą się im wybiegać, nawet w zamkniętej przestrzeni. Mimo, że myszoskoczki wyjątkowo uwielbiają spać w ich klatkowej ściółce, warto zapewnić im wygodne legowisko czy nawet hamaczek. Wszystko zależy od preferencji zwierzaka – niektóre wolą standard w postaci trocin czy sianka, a dla innych spełnieniem marzeń okaże się leżanka. Na początku warto się zaopatrzyć w obie opcje. Pamiętajmy, że każdy myszoskoczek jest inny – zależy to zarówno od gatunku, jak i od temperamentu. Ciekawym rozwiązaniem dla niektórych są też poduszeczki, na których gryzoń będzie mógł się beztrosko i wygodnie wylegiwać. Na początku starajmy się wyczuć i poznać, co stanowi częstszy wybór naszego kompana, aby w przyszłości zapewnić mu jego ulubione wersje!

Dlaczego nasze produkty?

Nadal wahasz się nad wyborem? Zastanawiasz się czy nasze produkty Cię zadowolą? Przychodzimy z odpowiedziami, które rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości. Akcesoria dla myszoskoczków, jak i dla każdego innego aktywnego zwierzęcia klatkowego odgrywają dużą rolę podczas jego dziennej rutyny. Rozumiemy, że wybór wydaję się nieoczywisty i wyjątkowo ciężki. Decydując się na zakup naszych produktów wybierasz jakość i bezpieczeństwo, które doceni Twój zwierzak! Tworzone przez nas akcesoria dla myszoskoczków są wykonane z najlepszej jakości, certyfikowanych materiałów, będących idealnym rozwiązaniem dla gryzoni. Do ciągłego produkowania inspiruje nas zadowolenie klientów i nasz własny zwierzak – świnka morska Sqeaky, dla której chcieliśmy stworzyć najlepsze wersje każdego produktu, co notabene udało nam się w stu procentach! W naszej ofercie znajdziecie wszystko, co dobre dla Waszych małych przyjaciół. Proces tworzenia jest dla nas bardzo ważny, dlatego bacznie go obserwujemy i nie wypuszczamy od nas produktów, z których nie jesteśmy w pełni zadowoleni. Szwalnia, z którą współpracujemy to domowy, polski biznes, który został przez nas odpowiednio sprawdzony.

Gwarantujemy, że podjęcie decyzji o zakupie w naszym sklepie będzie świetnym rozwiązaniem zarówno dla małych gryzoni jak i Waszego portfela. Znajdziecie u nas najlepsze akcesoria dla myszoskoczków (i nie tylko) w najniższych cenach. Bardzo gorąco zapraszamy do zakupu i zapewniamy – nie pożałujecie!