Myszki

Akcesoria dla myszy

Myszy kojarzą się dwojako – albo jak niechciani włamywacze, albo jak zwierzątka hodowlane. Wbrew powszechnie panującej opinii stworzenia te są niezwykle przyjazne i społeczne. Gryzonie mogą okazać się idealnym towarzystwem zarówno dla starszych, jak i młodszych członków rodziny. Najlepiej czują się w grupie, dlatego hodowcy zalecają zakup przynajmniej dwóch osobników danego gatunku. Pamiętajmy jednak, że opieka nad małymi lokatorami nie kończy się na wyborze odpowiednio dużej klatki. Skompletowanie wyprawki dla myszy może okazać się prawdziwym wyzwaniem, tym bardziej, że producenci wyposażeń oferują produkty dedykowane głownie chomikom czy świnkom morskim. Kolejnym problemem może być też wyposażenie słabej jakości, które absolutnie nie jest dostosowane do stylu życia gryzoni. Można by pomyśleć, że znalezienie kompletu akcesoriów dla myszki w jednym miejscu graniczy z cudem. Nic bardziej mylnego! W poniższej kategorii prezentujemy wszystko czego potrzebuje Twój gryzoń, a może nawet więcej?

DLA GRYZONIA

LEGOWISKO

DLA GRYZONIA

NORKA

DLA GRYZONIA

Hamak

DLA GRYZONIA

mata

DLA GRYZONIA

WKŁADY CHŁODZĄCE

DLA GRYZONIA

PODUSZKi

DLA GRYZONIA

kocyki, poduszeczki

DLA GRYZONIA

paśnik

Z myślą o komforcie i prawidłowym rozwoju

Gryzonie nie należą do zwierząt, które potrzebują wyjątkowo dużo atencji. Warto jednak zająć im czas zabawą i umilić chwile odpoczynku. Na początku należy zwrócić uwagę przede wszystkim na położenie klatki, która nie powinna być wystawiona w miejscu głośnym i szczególnie często uczęszczanym przez ludzi. Ogromnie ważną częścią każdej dobrze skompletowanej wyprawki dla myszki jest też legowisko. Leżanka z pewnością zapewni stworzeniu komfort i poczucie bezpieczeństwa. Ponadto, każdy właściciel wie jaką frajdę sprawia gryzoniom zabawa w chowanego i zakopywanie się czy to w trocinach, czy w zwitkach materiału. Dobrym pomysłem będzie zatem zakup dedykowanej dla nich norki. Jakie jeszcze akcesoria dla myszy okażą się przydatne? Warto wyposażyć małego lokatora w uniwersalny hamaczek. Takie rozwiązanie sprawdzi się świetnie zarówno dla młodszych, jak i starszych osobników. Będziesz absolutnie oczarowany walorami estetycznymi artykułu i już nigdy nie zainwestujesz w tanie zamienniki. Z doświadczenia wiemy, że produkt cieszy się ogromną popularnością i błyskawicznie znika z magazynów każdego sklepu z rzeczami dla myszek. Dla większej gromady zalecamy zakup nawet kilku hamaczków z kategorii. W tym przypadku okazuje się, że im więcej tym lepiej!

Niezbędnik każdego gryzonia

Myszki z natury są nie sprawiają problemów. Niekiedy jednak niezbędny jest ich transport czy zmiana miejsca spoczynku. Nieocenione okazują się w tym wypadku poduszki i poduszeczki dla gryzoni. Produkty te są nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale jednocześnie można je łatwo wyprać i wymienić. Materiałowy asortyment sprawdzi się też świetnie jako zamiennik legowiska. Takie rozwiązanie cieszy się ogromną popularnością szczególnie w większych hodowlach. Warto zaopatrzyć się również w matę, która w ostatnich latach podbiła serca zwierzątek na całym świecie. Ten niepozorny element umożliwi swobodne biegi po klatce i łatwe ostrzenie pazurków. Jesteśmy przekonani, że wszystkie akcesoria dostępne w naszym sklepie zoologicznym dla myszek sprawdzą się idealnie!

Wysoka jakość i certyfikowane materiały

W Sqeaky dbamy przede wszystkim o wytrzymałość całego asortymentu. Wierzymy, że myszki potrzebują produktów, które pozwolą im na swobodę ruchu i przetrwają bardzo długi czas. Tym samym na pierwszym miejscu stawiamy jakość. Warto również dodać, że wszystkie tkaniny wykorzystywane w naszej domowej szwalni są certyfikowane i szczegółowo opisane. Możesz być zatem spokojny, bo żadne zakupione legowisko czy norka nie będzie mieć w składzie metali ciężkich czy innych niebezpiecznych substancji. Na plus wychodzą też precyzyjne i mocne szwy, które z pewnością nie zostaną rozerwane małymi łapkami. Dodamy jeszcze, że asortyment został dokładnie przetestowany przez nasze zwierzątka. Egzamin zdany na ocenę celującą! Wyposażenie klatki dla gryzonia to nie tylko kilka misek i sterta trocin. Dopasowane akcesoria dla myszki sprawiają niebywałe wrażenie estetyczne i wzbudzają zachwyt nawet u największych krytyków. Legowisko, poduszeczki, mata, a może hamak? Zdecyduj sam! Gorąco zachęcamy do przeglądnięcia całej podkategorii i do zagłębienia się w niezwykły, mysi sen!