Maty dla szczura

Właściciele zwierząt klatkowych często stoją przed dylematem odnośnie ściółki dla ich małych kompanów. Wybór staje się jeszcze trudniejszy, kiedy do gry wchodzi specjalna mata. Jest ona idealna do klatki dla każdego gryzonia, w tym dla szczura, o którego przystosowaniu dowiecie się więcej w trakcie czytania.

Szczury to wyjątkowe gryzonie; ich zwinność i wyjątkowa inteligencja wciąż zadziwiają wielu. Nic dziwnego więc, że dumni właściciele szczurów chcą zapewnić im najlepsze warunki. Jest to w stu procentach możliwe, nawet jeśli spędzają one większą część swojego życia w smutnym zamknięciu. Jak już wspomnieliśmy, podstawą klatki jest mata – akcesorium wykorzystywane od bardzo długiego czasu. Jest praktyczne i znacząco ułatwia utrzymanie higieny w klatce szczura.

Nasze maty dla szczura

Oszczędność czasu dzięki zastosowaniu maty

Na początku warto sobie odpowiedzieć na pytanie kluczowe: Jak właściwie działa mata? Otóż została ona stworzono po to, aby odchody gryzonia zostawały bezpiecznie wchłonięte, a nie znajdowały się w jego otoczeniu. Oznacza to, że jej przeznaczenie nie różni się niczym od standardowej ściółki. Odpowiednio dobrana mata dokładnie pochłania wszystkie zanieczyszczenia tak, aby nasz zwierzak był bezpieczny – nic prostszego! To, co wyróżnia ją na tle ściółki jest łatwość używania i wymieniania jej. Każdy wie, jak długotrwała i mozolna może być wymiana standardowego wypełnienia dna klatki np. trocin. W przypadku maty cały proces przebiega sprawnie. Polega on tylko na wyjęciu maty i wypraniu jej. Spód klatki po usunięciu podkładu powinien być suchy, co gwarantują Wam nasze produkty. Każdą matę zaopatrzyliśmy w wodoodporną warstwę, która dba o czystość i higienę dna klatki. Na co zwracać uwagę podczas wyboru maty idealnej?

Najlepsza mata dla Twojego szczura!

Klatka jest miejscem, w którym szczury spędzają mnóstwo czasu. Przechadzają się po niej, niekiedy biegają, a nawet skaczą – mata jest w użyciu praktycznie przez cały czas! Najważniejsze jest, aby była dobrze wykonana. Materiały powinny być antyalergiczne i w stu procentach bezpieczne dla zwierząt. Samo szycie musi być przeprowadzone dokładnie i starannie. Pamiętajmy, że nawet mała, wystająca nitka może spowodować upadek gryzonia, a nawet nieszczęśliwy wypadek.

Do produkcji mat używamy zawsze wysokojakościowych produktów. Naszym priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo gryzoni, dla których tworzymy. Każdy produkt jest szyty w domowej, polskiej szwalni. Wszystkie możliwe mankamenty są przez nas szybko wyłapywane i szybko likwidowane. Wybierając nasze produkty masz pewność, że Twój zwierzak będzie cały i zdrów!

Co proponuje Wam Sqeaky?

Jako firma proponujemy Wam wszystko to, co najlepsze. Bezpieczne produkty i wysoka jakość ich wykonania to nie jedyne nasze zalety. Kolejną z nich jest modny design, który przyciąga oko każdego miłośnika gryzoni (i nie tylko). Zadbaliśmy o to, aby produkt był atrakcyjny nie tylko dla zwierzaka, ale i dla właściciela. Modne linie naszych produktów skutecznie dodadzą uroku klatce, jak i całemu wnętrzu. Na naszej stronie macie do wyboru różne linie, rozmiary i kolory mat. Zapewniamy, że każdy znajdzie coś idealnego dla siebie!
Nie wahaj się – zakup mate dla Twojego szczura już dziś!