Królik

Akcesoria dla królika

Króliki to bez wątpienie jedne z tych zwierzaków, na których widok rozpływa nam się serce. Trudno się temu dziwić zważywszy na piękne, mięciutkie futerko oraz pokaźne, wystające uszy. Warto zaznaczyć, że wygląd nie jest jedyną zaletą zajęczaków. Króliki słyną z łagodnego charakteru, są łatwe w pielęgnacji i nie wymagają wiele opieki. Tym samym coraz więcej rodzin w Polsce decyduje się na przygarnięcie czy zakup takiego futrzaka. Niezwykle ważna w tym wypadku okazuje się wyprawka dla królika, która może być niekiedy trudna w skompletowaniu. Właściciele często zwlekają z zakupem, licząc na… no właśnie – na co? Warto uświadomić sobie, że bez odpowiedniego wyposażenia królik nie dość, że nie zadomowi się w nowym otoczeniu, to do tego nabawi się problemów zdrowotnych z tego tytułu. Jeżeli zatem szukasz akcesoriów dla królika świetnej jakości i asortymentu, który odpowie na wszystkie potrzeby futrzaka – świetnie trafiłeś! W sklepie zoologicznym Sqeaky z pewnością znajdziesz wszystko czego potrzebujesz…a może nawet więcej?

DLA GRYZONIA

LEGOWISKO

DLA GRYZONIA

NORKA

DLA GRYZONIA

Hamak

DLA GRYZONIA

mata

DLA GRYZONIA

WKŁADY CHŁODZĄCE

DLA GRYZONIA

PODUSZKi

DLA GRYZONIA

kocyki, poduszeczki

DLA GRYZONIA

paśnik

Odpłyń z nami w króliczy sen

Niezależnie od rasy naszego zwierzaka absolutną podstawą okazuje się duża klatka. Przestrzeń do codziennego biegania nie powinna być mniejsza niż 100 cm. Oprócz standardowego wyposażenia króliczego mieszkanka (miski, poidełko, stojak na siano) powinniśmy wyposażyć futrzaka w dopasowane do jego potrzeb legowisko. Co to oznacza? Leżanka musi być królicza. Zamienniki dla gryzoni np. dla świnek morskich zdecydowanie nie spełnią swojej roli. Zajęczak uwielbia ciepło i poczucie bezpieczeństwa, dlatego warto zadbać o miękkie i delikatne wypełnienia. Idealne okażą się tu wnętrza wykonane ze sztucznego puchu. Bawełniane, albo poliestrowe materiały Sqeaky sprawdzą się świetnie u każdego przedstawiciela tego gatunku. Alternatywą dla legowisk mogą być też poduszki, które są łatwe w transporcie i szybkie w czyszczeniu. Wielu właścicieli pozostaje też przy klasycznych norkach. Takie rozwiązanie utuli stworzenie do snu, jednocześnie przepuszczając powietrze do wnętrza i zapewniając właściwą wentylację. Dodamy tylko, że każde z wymienionych artykułów znajdziesz w jednym miejscu – w naszym sklepie internetowym dedykowanym właśnie królikom. Czego chcieć więcej?

Jakie akcesoria dla królika wybrać?

Tyle ciekawych opcji, a na coś trzeba się w końcu zdecydować! Jak już wspomnieliśmy wcześniej warto zainwestować w legowisko, norkę i dodatkowo w poduszeczkę. Akcesoria tego typu zdecydowanie ułatwią nam późniejsze życie z zajęczakiem, a dobrze zainwestowane pieniądze odpłacą się nam kilkukrotnie w przyszłości. Wielu właścicieli stawia też na komfortową matę, na której królik może rozprostować kości, a w letnie dni również ochłodzić się i wypocząć. Nie zapominajmy również o zabawie, która jest przecież stałym elementem rutyny każdego futrzaka. Na rynku dostępnych jest wiele opcji, ale najciekawsza z nich to między innymi hamaczek. Czarujący element nie tylko ubarwia całą klatkę, ale zajmuje małego lokatora na długie godziny. Jednocześnie zwracajmy uwagę na materiały, z których wykonane są poszczególne akcesoria dla królika. W Squeaky oferujemy jedynie tkaniny poliestrowe i bawełniane, które cechują się ogromną wytrzymałością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne; w tym przetarcia czy rozciągnięcia. Jednocześnie gwarantujemy jedwabistą miękkość i delikatną strukturę, która zda test u nawet najwrażliwszego zwierzaka.

Piękny design i jakość na najwyższym poziomie

Wierzymy, że jakość jest wyznacznikiem produktu wysokiej klasy. Ręczne szycia na naszych produktach gwarantują trwałość na bardzo długi czas, a dokładne wykończenia nie ulegają uszkodzeniu nawet pod wpływem ostrych, zwierzęcych pazurków. Cały asortyment dostępny w naszym sklepie z rzeczami dla królików jest certyfikowany i antyalergiczny, dzięki czemu może być z powodzeniem wykorzystywany u każdego osobnika tego gatunku. Warto dodać, że neutralna kulka silikonowa wyścielająca wnętrza leżanek charakteryzuje się sprężystością i dopasowuje się do ruchów zajęczaka. Akcesoria dla królika nie muszą być tylko nudnym wypełnieniem przestrzeni wewnątrz klatki. Wybierając produkty Sqeaky stawiasz na wyjątkowe kolor i piękny design, który przyciągnie wzrok nawet najbardziej obojętnego obserwatora. A Ty, co dzisiaj wybierzesz dla swojego ulubieńca? Poduszeczka, legowisko, mata, a może hamak?