Koszatniczka

Akcesoria dla towarzyskiej koszatniczki

Jeżeli szukasz kompana, z którym zawiązana wieź będzie trwała i silna – zastanów się nad przyjęciem pod opiekę koszatniczki. Są to wyjątkowo urocze i towarzyskie gryzonie, które po krótkim etapie poznawania nowego otoczenia są gotowe i często stają się dzielnymi towarzyszami wywołującymi uśmiech na twarzy właściciela każdego dnia. Jako zwierzę stadne koszatniczka potrzebuje co najmniej jednego kompana tego samego gatunku. Sprawi to, że będą czuły się one bezpiecznie i pewnie. Czy wiedzieliście, że koszatniczki mają w zwyczaju przytulanie się nawzajem do snu? To tylko jeden z wielu przykładów ciekawych zachowań prezentowanych przez te gryzonie. Są one bardzo aktywne zarówno za dnia, jak i w nocy – kolejną ciekawostka jest fakt, że śpią one w 20 minutowych cyklach. Najbardziej aktywne są jednak rankiem. Wielu przyszłych właścicieli tych zwierzątek zastanawia się: jakie akcesoria dla koszatniczki wybrać, aby czuła się ona dobrze w klatce? Przychodzimy Wam z pomocą i oferujemy najlepsze produkty dla twojego małego kompana. W naszym sklepie zoologicznym znajdziesz pełne wyposażenie klatki nie tylko koszatniczki, ale i wielu innych gryzoni!

DLA GRYZONIA

LEGOWISKO

DLA GRYZONIA

NORKA

DLA GRYZONIA

Hamak

DLA GRYZONIA

mata

DLA GRYZONIA

WKŁADY CHŁODZĄCE

DLA GRYZONIA

PODUSZKi

DLA GRYZONIA

kocyki, poduszeczki

DLA GRYZONIA

paśnik

Aby koszatniczka czuła się dobrze w nowym domu…

Spróbuj dokończyć to zdanie w myślach. Czy pomyślałeś o wyposażeniu klatki, dzięki któremu gryzoń nie będzie się nudził? Jeżeli tak – masz w stu procentach rację! Często na pierwszym planie stawiamy rozmiar i wygląd klatki, co jest oczywiście bardzo ważnym i trafnym pomysłem. Nie zapominajmy jednak, że podstawowe wyposażenie klatki nie zaspokoi potrzeb tak aktywnego gryzonia, jakim jest koszatniczka. Watro, a wręcz należy wziąć pod uwagę ich potrzeby i zaopatrzyć gryzonie w super gadżety, które na pewno przypadną im do gustu!

Wyprawka koszatniczki powinna zawierać przede wszystkim obiekty, na które zwierzątko będzie mogło się wspinać. Wszystkie wiszące akcesoria są jak najbardziej mile widziane! Hamaki mogą okazać się strzałem w dziesiątkę! Będą miejscem odpoczynku i jednocześnie staną się obiektem wspinaczki. Na naszej stronie znajdziecie różne ich wersje, które przypadną do gustu Waszej koszatniczce. Równie dobrą propozycją są legowiska, poduszeczki, a nawet norki, w których gryzoń będzie mógł w spokoju odpocząć. Pamiętajmy, że przedstawiciele tego gatunku mają wyjątkowo małą tolerancję na hałas. Umieśćmy klatkę naszej koszatniczki w cichym, ustronnym miejscu, gdzie poczuje się ona bezpiecznie.

Wybór jest prosty!

Nasze produkty powstały w oparciu o potrzeby Twojego gryzonia. Zainspirowani dobrem zwierzęcia produkujemy najlepsze wersje akcesoriów dla koszatniczek. Nasze doświadczenie w połączeniu z miłością, jaką darzymy każde stworzenie tworzy idealną mieszankę, dzięki której mamy możliwość prowadzenia firmy oferującej najlepsze wersje akcesoriów dla koszatniczek i nie tylko. Zapewniamy, że podjęta z nami współpraca przebiegnie w miłej atmosferze, a proces realizacji zamówienia będzie możliwie jak najszybszy. Sqeaky – tak właśnie nazywa się nasza świnka morska. Ulubieniec, członek rodziny i od niedawna tester wygody i wytrzymałości produktów, które znajdziecie na naszej stronie. Jej zadowolenie i ciągła chęć przebywania w akcesoriach jest dla nas potwierdzeniem i dużą motywacją do dalszego tworzenia! Materiały, z jakich szyjemy są miękkie, wysokojakościowe i w stu procentach bezpieczne dla gryzoni. Ich wnętrze to specjalna kulka silikonowa, która zapewni ogromną wygodę zwierzakom. Produkty są tworzone w polskiej, domowej i dokładnie sprawdzonej szwalni z dbałością nawet o najmniejszy szczegół. Nic nie umknie naszej uwadze – każdy mankament jest szybko wyłapywany i korygowany. Stajemy na straży jakości i idealnego wykonania. Finalne i wielokrotnie sprawdzone wersje produktów możecie znaleźć na naszej stronie w zakładce „SKLEP”. Zaufaj profesjonalistom, którzy dobro klienta stawiają zawsze na pierwszym miejscu. Gwarantujemy, że Wasz gryzoń pokocha swoje nowe akcesoria, od których już po niedługim czasie nie będzie się mógł oderwać.