Hamak dla wiewiórki

Właściciele wiewiórek domowych mogą zgodnie stwierdzić, że najważniejszą częścią życia małych rudzielców okazuje się zabawa. Te urocze stworzenia uwielbiają rozrabiać i korzystać z wszelkich zorganizowanych zabaw ruchowych. Warto pamiętać, że taki układ rzeczy jest absolutnie normalny, a nawet pożądany u domowych odmian. Co za tym idzie, gryzonie te są idealnym wyjściem dla cierpliwych i stanowczych ludzi, którzy poradzą sobie z ich niekiedy burzliwym wychowaniem. Wielu z nas zastanawia się czy istnieją akcesoria, które zapewnią zwierzakom zarówno zabawę, jak i zasłużony odpoczynek? Odpowiedź brzmi – tak! Hamaki dla wiewiórek zyskują coraz większą popularność dzięki swojej funkcjonalności i praktyczności. Produkt sprawdza się świetnie nie tylko na dużej przestrzeni, ale dopasuje się równie dobrze w małych klatkach. W tej podkategorii znajdziesz ogromny wybór hamaków dla wiewiórek najwyższej jakości!

Nasze hamaczki dla wiewiórek

Asortyment idealny… w jednym miejscu!

Hamaki dla wiewiórek mają jedną ogromną zaletę – zapewniają ogromną oszczędność miejsca i potrafią idealnie zagospodarować niewykorzystaną przestrzeń. Nie jest tajemnicą też to, że wiewiórki uwielbiają wspinać się do nich, czołgać czy skakać. Wybierając produkt w sklepie na pierwszym miejscu bezwzględnie stawiajmy jakość wykonania. Tani odpowiednik może łatwo urwać się lub narazić gryzonie na problemy zdrowotne. Cały asortyment sqeaky szyjemy ręcznie w polskiej, domowej szwalni. Każdy szew jest kilkukrotnie sprawdzany i testowany, a materiały, z których korzystamy pochodzą jedynie od zaufanych dostawców. Nie znajdziesz tutaj zatem tkanin ze szkodliwymi pierwiastkami, metalami ciężkimi, a co gorsza – detergentami. Produkty z tej podkategorii charakteryzują się antyalergicznymi właściwościami dzięki czemu odpowiedzą na potrzeby nawet najdelikatniejszych osobników. Hamaki dla wiewiórek sqeaky cechuje ogromna wytrzymałość na wszelkie uszkodzenia mechaniczne; w tym na zadrapania, przedarcia, przetarcia a nawet nadgryzienia. Gwarantujemy, że każda złotówka wydana na nasze produkty odpłaci się kilkukrotnie w przyszłości!

Hamak = huśtawka

Hamak dla wiewiórek nie musi służyć jedynie do zbierania sił po zabawie. Wiele zwierzątek traktuje hamak jak dużą, wygodną huśtawkę. Takie rozwiązanie okazuje się trafione w punkt szczególnie w przypadku młodych osobników. Dodajmy, że niektórzy właściciele decydują się również na własnoręczne stworzenie hamaka dla wiewiórki. Wybór tkaniny, kilka szwów – co w tym trudnego? W rzeczywistości jednak sprawa komplikuje się już na pierwszych etapach. Warto postawić na sprawdzone huśtawki i oszczędzić sobie pracy czy niepotrzebnych nerwów. W tej podkategorii dobierzesz produkty w wielu wariantach, począwszy od rozmiaru, przez materiały, aż po bogatą kolorystykę. Ponadto jesteśmy przekonani, że duże oczka gryzonia w połączeniu z pięknymi wzorkami na hamaku całkowicie roztopią serca nawet najbardziej krytycznego obserwatora! Gorąco zachęcamy do prześledzenia całego asortymentu Sqeaky i do zakupu huśtawki idealnej.