Hamak dla szynszyla

W małym ciele wielki duch – to powiedzenie sprawdza się idealnie w przypadku szynszyli. Te małe, urocze stworzonka potrafią mieć dziesiątki różnych osobowości i w zależności od sytuacji spać, rozrabiać, biegać lub siedzieć cichutko jak „mysz pod miotłą”. Ogromnie ważne okazuje się w tym wypadku stworzenie im miejsca do zabawy. Niektórzy hodowcy w trosce o odpowiedni rozwój gryzoni z Ameryki Południowej inwestują w całe place zabaw stworzone z myślą o nich. Oprócz standardowych drewnianych gryzaków warto zaopatrzyć pupila w większe elementy typu hamak. Produkt ten sprawdza się idealnie niezależnie od wieku czy wielkości zwierzątka. Dodatkowym atutem uroczej huśtawki jest też jej wielofunkcyjność i praktyczność. Niektóre szynszyle umiłowały je sobie na drzemki w ciągu dnia! Jeżeli szukasz hamczków świetnej jakości, takich, które przetrwają latami – świetnie trafiłeś! Jesteśmy przekonani, że spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania.

Nasze hamaczki dla szynszyli

Hamaki dla ciekawskich i zdystansowanych osobników

Huśtawka okazuje się wspaniałą opcją dla każdej szynszyli. Ciekawskie i energiczne gryzonie warto zaopatrzyć nawet w kilka sztuk i stworzyć im park z aktywnościami. W huśtawkach dobrze odnajdą się też spokojniejsze zwierzątka, które schowają się w nich i będą z dystansu obserwować otoczenie. Warto wspomnieć również o tym, że produkty Sqeaky nie naruszają srebrzystej i gęstej sierści tych małych lokatorów. Hamaki wykonujemy jedynie z najdelikatniejszych i przyjemnych w dotyku materiałów. Jesteśmy przekonani, że zwierzaki zakochają się w bawełniano – poliestrowych powłokach!

Jak powstały hamaki Sqeaky?

Od zawsze byliśmy wielkimi fanami gryzoni z Ameryki Południowej. Fascynował nas ich tryb życia, kolorowa osobowość i niekiedy osobliwe przyzwyczajenia. Po wielu rozmowach z hodowcami i z weterynarzami postanowiliśmy stworzyć cały asortyment skierowany właśnie do tych zwierzaków. Z nimi też uzgadnialiśmy między innymi materiały czy wielkość ha-maczków. Wszystkie huśtawki dla szynszyli Sqeaky charakteryzują się nie-zwykle dokładnymi szwami i niebywałą trwałością. Produkty okazują się odporne nawet na przetarcia, rozciągnięcia, a nawet przedarcia. Szynszyle ząbki również nie powinny stanowić dla hamaków żadnego zagrożenia.

Design warty każdej złotówki

Jeszcze parę lat temu właściciele szynszyli uskarżali się na mały wybór hamaków dostępny na rynku. Produkty okazywały się słabe jakościowo, małe i niszczyły się już po paru tygodniach. Na domiar złego ich wygląd pozostawiał wiele do życzenia. W Sqeaky oferujemy huśtawki szyte ręcznie, przez zaufanych pracowników. Możesz być pewny, że nasze krawcowe wkładają w swoją pracę całe serce i dbają o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Z kolei piękny design i wyraźne wzory pozostają na hamakach w stanie nienaruszonym nawet po kilkukrotnym praniu w pralce. Ciekawą opcją jest również skompletowanie całej wyprawki Sqeaky w jednej wersji graficznej lub stworzenie własnego, szalonego miksu. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu i do wybrania huśtawki idealnej! Sprezentuj swojej szynszyli hamak, o którym marzy!