Hamak dla świnki morskiej

Klatka dla tak aktywnych zwierzaków, jakimi są świnki morskie powinna być bogata w różnego rodzaju akcesoria, które dostarczą im rozrywki. W każdej dobrze wyposażonej klatce zaraz obok norki i legowiska powinien znajdować się hamaczek. Niestety nadal mało osób zdaje sobie sprawę, jak dobrym rozwiązaniem staje się on dla świnek morskich. Dla tych uwielbiających długie leżakowanie zwierząt będzie to miejsce relaksu, odpoczynku i rozrywki!

Mimo zyskiwania przez nie coraz większej popularności, wokół pojęcia „hamaczek dla świnki morskiej” krąży wiele mitów. „Czy źle dobrany może zrobić im krzywdę?” – to pytanie, które słyszymy zdecydowanie najczęściej. Jako profesjonaliści stanowczo odpowiadamy: nie. To co może stanowić zagrożenie to wysokość, na jakiej się on znajduje. Świnka morska ma stosunkowo krótkie łapki, przez które ciężko będzie jej wejść i zejść z dużej wysokości. Jeżeli umocujemy go odpowiednio – nie ma powodów do zmartwień!

Nasze hamaczki dla świnek morskich

Jaki hamaczek dla świnki morskiej?

Ważną kwestią podczas wyboru odpowiedniego hamaczka jest jego rozmiar. Powinien być on stosunkowo duży – dokładnie taki, aby pomieścić całą świnkę i dać jej możliwość ruchu i rozprostowania łapek. Zapewni to zwierzakowi relaks i zadba o jego wyjątkowo wrażliwe na odgniecenia stópki. Na naszej stronie znajdziecie różne rozmiary stworzone tak, aby pomieścić i zapewnić komfort każdej śwince morskiej. Kolejnym aspektem, na który warto zwracać uwagę podczas wyboru jest materiał, który koniecznie musi być antyalergiczny i bezpieczny dla gryzonia. Dodatkowo ważne jest, aby był on możliwie miękki i najprzyjemniejszy w dotyku. Zdecydowanie zachęci to świnkę morską do częstszego wylegiwania się właśnie w tym miejscu. Sam hamaczek powinien być stabilny i wytrzymały. Starajmy się mocować je na bezpiecznej wysokości: około 6 cm od dna klatki.

Każda świnka morska jest inna. Ciężko więc dobrać idealne gadżety przed jej przygarnięciem i poznaniem jej preferencji. Ważne jest zapewnienie jej dużej ilości dodatków tak, aby miała możliwość wybrania swoich ulubionych.

Nasza oferta dla Twojej świnki morskiej

Kierując się miłością do gryzoni tworzymy najlepsze produkty dostępne na rynku. Na naszej stronie znajdziecie wiele linii hamaczków w różnych rozmiarach. Myślimy o każdej śwince i zapewniamy, że znajdziecie u nas coś dla siebie! Każdy hamaczek jest szyty w zaufanej, polskiej, domowej szwalni, z czego jesteśmy wyjątkowo dumni. Pod naszym czujnym okiem znajduję się każdy hamak, a naszej uwadze nie umknie nawet najmniejszy mankament. Gwarantujemy zadowolenie Waszych małych przyjaciół i zapewniamy, że nie będziecie rozczarowani!
Nikt nie lubi przepłacać i wydawać zbędnie pieniędzy. Nasze produkty dzięki idealnej jakości wykonania zostaną z Wami na długi czas, a ceny jakie Wam proponujemy nie obciążą zbytnio Waszego portfela. Zauważalnie i znacząco wyróżniamy się na rynku dzięki profesjonalizmowi, jaki zdobyliśmy w branży i dokładności wykonania każdego oferowanego przez nas gadżetu. Zależy nam na jakości i zadowoleniu Twojego gryzonia!
Zapewnij Swoim świnkom morskim to, co najlepsze i wybierz Sqeaky!