Hamak dla myszoskoczka

Myszoskoczki to zwierzęta, które większość swojego życia spędzają w klatce. Jako bardzo delikatne gryzonie, nie są aż tak chętne do wspólnych zabaw. Podstawą do dobrego samopoczucia dla myszoskoczka jest dobrze wyposażona klatka. W co należy zainwestować, aby czuł on się w niej jak w domu? Na pewno dobrym rozwiązaniem okaże się hamaczek, który jest szczególnie uwielbiany przez te małe gryzonie! Możemy powiedzieć, że jest to akcesorium idealne dla tych ruchliwych zwierzątek. Będzie on świetnym miejscem do odpoczynku w innej, lepszej i ciekawszej formię!

Jeżeli i Ty chcesz zapewnić swojemu myszoskoczkowi wszystko co najlepsze – jesteś w odpowiednim miejscu. Hamaczki, które znajdziecie w naszej ofercie okażą się strzałem w dziesiątkę, a Twój zwierzak z pewnością nie będzie mógł się od nich oderwać. Jaki więc hamak dla myszoskoczka wybrać?

Nasze hamaczki dla myszoskoczków

Co jest najważniejsze podczas wyboru?

Hamak to wyjątkowe akcesorium – nie znajduje się bezpiecznie na ściółce, a wisi w powietrzu. Jest to powód, dla którego stosunkowo dużą uwagę należy przykuć do jego wytrzymałości. Materiały wykorzystywane w procesie produkcji powinny być wysokojakościowe i możliwie najbardziej odporne na zniszczenia czy jakiekolwiek urazy, których na pewno w klatce aktywnego myszoskoczka nie zabraknie.

Rozmiar hamaczka powinien być uzależniony od wielkości zwierzaka. Myszoskoczkom, jako jednym z najmniejszych gryzoni na spokojnie wystarczy rozmiar S. Jeżeli jednak myślisz, że Twój gryzoń potrzebuje więcej miejsca, możesz wybrać następujące rozmiary; M czy nawet L. Wszystko zależy od Ciebie i Twojego małego kompana!

Hamaczek a bezpieczeństwo myszoskoczka

Często spotykamy się ze stwierdzeniem, że zwierzęta tak kruche jak myszoskoczki są wyjątkowo wrażliwe na urazy kręgosłupa. Nie możemy się niestety z tym w pełni zgodzić i chcemy rozwiać wszystkie mity odnośnie hamaczków w klatkach tych gryzoni. Musimy zdać sobie sprawę, że naturalnym środowiskiem myszoskoczków są stepy, a ich przystosowaniem do panujących tam warunków – kangurze tylne nogi. Dzięki nim myszoskoczki są gotowe wskoczyć na naprawdę duże wysokości! Nie warto jednak szaleć z odległością od dna klatki. Lepiej (szczególnie na początku) zawiesić go niżej, a potem delikatnie zwiększać wysokość jeśli jest to potrzebne. Nie macie więc powodów do zmartwień – odpowiednio zawieszony hamak jest zalecany i w stu procentach bezpieczny dla Twojego myszoskoczka!

Co oferuje Wam Sqeaky?

Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór hamaczków w różnych liniach, kolorach, cenach czy rozmiarach. Wszystko, co Wam proponujemy powstało z najlepszych, dokładnie wyselekcjonowanych materiałów, które są w stu procentach bezpieczne dla Twojego gryzonia. Produkty, które teraz znajdują się na naszej stronie to najlepsze wersje, stworzone po wielu próbach dążenia do perfekcji. Osiągnęliśmy bardzo wysoki poziom, z którego jesteśmy dumni! Gwarantujemy, że Wasz zwierzak korzystając z naszych produktów odnajdzie upragniony spokój i wygodę, a hamaczek zakupiony w naszym sklepie zostanie z Wami na długi czas!

Zaufaj profesjonalistom i wybierz Sqeaky!