Hamak dla myszki

Myszy słyną ze swojej zwinności i szybkości. Nie bez powodu hodowcy chętnie wyposażają ich klatki w przeróżnego rodzaju zabawki takie jak labirynty czy tunele. Pamiętajmy też o tym, że gryzonie są najbardziej aktywne w nocy, dlatego warto umilać im czas i oszczędzać sobie nerwów spowodowanych odgłosami znudzonych lokatorów. Świetnym pomysłem może być też ukrywanie smakołyków w zakamarkach ich mieszkanka, przy jednoczesnym stymulowaniu ich mózgu. W ostatnim czasie właściciele myszek coraz częściej szukali produktów, które połączyłby odpoczynek z zabawą. Wybór najczęściej padał na kolorowe hamaki (zwane też huśtawkami) dostosowane idealnie pod konkretną odmianę hodowlaną. W poniższej kategorii znajdziesz produkty klasy premium, które spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagającej myszki! Przeglądnij proponowany przez nas asortyment i zagłęb się z nami w piękny, mysi sen.

Nasze hamaczki dla myszek

Czym wyróżniają się hamaki dla myszek Sqeaky?

Wybór odpowiednich akcesoriów do mysiej klatki stanowi niekiedy nie lada wyzwanie. W trosce o dobro gryzoni warto kierować się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem i szukać asortymentu, który nie zrobi maluchom krzywdy. Źle wykonany hamak może łatwo urwać się, zaplątać i uwięzić myszkę w środku. Huśtawki Sqeaky wykonane są jedynie z najwyższej jakości tkanin bawełniano – poliestrowych. Każdy wariant otrzymał certyfikat i jest absolutnie bezpieczny nawet dla najdelikatniejszych stworzeń. Produkty dla myszek naszej produkcji pozostają wolne od szkodliwych pierwiastków, metali ciężkich i detergentów. Każdy hamaczek jest szyty ręcznie, przez polskie krawcowe z wieloletnim doświadczeniem. Osobiście czuwamy nad każdym etapem tworzenia huśtawek i dokładamy wszelkich starań aby zadowolić naszych konsumentów. Możesz być pewien, że nie przymkniemy oka na żadne, nawet pozornie niewidoczne niedociągnięcie. To jeden z wielu powodów, przez który zjednaliśmy sobie już tak wielu zadowolonych klientów !

Jakość i piękny design

Wiemy, że każdy człowiek ma inny gust i upodobania dlatego przygotowaliśmy hamaki w kilku wariantach kolorystycznych. Dodatkowym plusem jest też możliwość skompletowania całej wyprawki dla gryzonia Sqeaky w jednym stylu! Propozycja okazuje się szczególnie kusząca dla perfekcjonistów, którzy lubią dopasowywać wszystkie, nawet najdrobniejsze elementy. Jednocześnie gwarantujemy, że żaden gość nie przejdzie obok klatki obojętnie. Kto wie, może stylowe hamaczki dla myszy skradną tyle samo uwagi co żywe stworzonka? Teraz Twój krok! Gładkie, ze wzorkami, a może z wyczuwalną fakturą? Który hamak dla myszek podbił Twoje serce? Gorąco zachęcamy do zapoznania się z całą poniższą kategorią i do wybrania huśtawki idealnej!