Hamak dla królika

Króliki utożsamiane są głównie z mięciutkim futerkiem, dużymi oczami i pokaźnymi, odstającymi uszami. Wielu świeżo upieczonych właścicieli nie zdaje sobie sprawy z tego, że zwierzaki te uwielbiają wszelkie zabawy. Pełni życia przedstawiciele zajęczaków są w gruncie rzeczy bardzo zręczni i ciekawscy. Szybko możemy przekonać się o tym wypuszczając królika, aby swobodnie kicał po mieszkaniu. Przy kompletowaniu wyprawki dla małego lokatora warto zaopatrzyć się w różnego rodzaju zabawki. Zwierzaki lubią gryźć, dlatego wielu właścicieli stawia na drewniane tunele czy wiklinowe tuby. Bardzo ciekawą opcją okazuje się też stworzenie zajęczakowi własnego placu zabaw. A co wybrałby Twój królik? Hodowcy zgodnie stwierdzają, że absolutnym hitem stały się kolorowe hamaki. Taki element wyposażenia jest bezpieczny, wygodny i dostosowany zarówno do miniaturek, jak i królików większych ras. Jeżeli szukasz huśtawki idealnej – świetnie trafiłeś! W Sqeaky dbamy o to, aby każdy nasz produkt cieszył oko i spełniał wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta!

Nasze hamaki dla królików

Hamak do zabawy i odpoczynku

Hamaki mają wiele zalet, a jedną z największych okazuje się ich funkcjo-nalność. Sprezentowana huśtawka może być zarówno formą zabawy, jak i miejscem codziennego relaksu. Hamaki Sqeaky są zdecydowanie produktami premium o wielu świetnych właściwościach. Korzystamy z delikatnych tkanin, które nie podrażniają skóry zajęczaków i dbają o ich komfort. Kolejnym istotnym aspektem są też mocne, ręczne szycia niemal niemożliwe do zerwania. Nawet po długim okresie użytkowania Twój królik spędzi czas całkowicie bezpiecznie. Pomyśleliśmy również o zapracowanych właścicielach, dlatego hamaki dla królików Sqeaky są wyjątkowo łatwe w czyszczeniu i konserwacji. Wystarczy co jakiś czas wrzucić zabawkę do pralki i gotowe! Jednocześnie gwarantujemy, że kolor nie płowieje, a materiał się nie mechaci ani nie rozciąga.

Polska, domowa produkcja

Wielu właścicieli zastanawia się, czy nie lepiej byłoby stworzyć hamaczek własnoręcznie. Wynika to z wielu obaw dotyczących wiarygodności producentów. Ponadto niektórzy uważają takie rozwiązanie za lepsze dla portfela. Jak jest w rzeczywistości? Skompletowanie wszystkich potrzebnych materiałów to zdecydowanie niełatwa sprawa. Warto również dodać, że niedokładne szycia stwarzają ryzyko zerwania się hamaka i narażenia pupila na upadek. Zazwyczaj koniec końców nie jest to też tańsza alternatywa. Oczywiście przy odrobinie czasu i umiejętności stworzenie huśtawki własnoręcznie jest jak najbardziej możliwe. My rekomendujemy jednak postawienie na sprawdzone, profesjonalne źródła. Cały asortyment Sqeaky powstaje na każdym etapie w Polsce, w domowej szwalni. Doświadczone krawcowe dokładają wszelkich starań, aby wykonywane hamaczki spełniały wszystkie oczekiwania zarówno hodowców, jak i małych futrzaków. Możesz być pewny, że nie umknie im najmniejszy szczegół, a skończony produkt będzie prezentował się znakomicie. Dodatkowym plusem jest też design huśtawek dla królików, który z pewnością trafi w Twój gust. Sam wybierz kolor, wzór i strukturę materiału! Gorąco zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą poniższej kategorii i do zakupu hamaka idealnego!