Hamak dla jeża pigmejskiego

Jeże mają naprawdę barwną osobowość – nie możliwym byłoby zalezienie dwóch takich samych osobników! Niektóre kochają przytulanki, inne to typ samotnika, a jeszcze kolejne są bardziej zainteresowane rozrabianiem niż kontaktem z właścicielem. Nieważne jaki jest twój kolczasty przyjaciel, jedno jest pewne – jeże kochają wszelkiego rodzaju zabawy i zajęcia ruchowe! Świeżo upieczeni właściciele tych zwierzaków zazwyczaj kupują wszelkie możliwe akcesoria i tworzą prawdziwy plac zabaw. Mali lokatorzy chętnie skorzystają z toru przeszkód, a nawet drewnianych drabinek i gryzaków. Nie są one jednak w połowie tak popularne jak hamaki! Kolorowe huśtawki zdają egzamin celująco zarówno w przypadku młodych jak i starszych osobników. Dodatkowo są łatwe w transporcie i nie zajmują przestrzeni na dnie klatki. Czego zatem chcieć więcej? W poniższej kategorii znajdziesz produkty klasy premium, takie które jeżyki same wybrałyby dla siebie!

Nasze hamaczki dla jeża pigmejskiego

Huśtawka niezbędnikiem w codziennej zabawie

Huśtawki dla jeży to nie tylko element rozrywki. Produkt świetnie sprawdzi się jako miejsce relaksu i odpoczynku. Niektórzy właściciele przyznają nawet, że ich kolczaści przyjaciele ucinają sobie w nich krótkie drzemki! Ich dodatkowym atutem jest też przyjazne dla stawów działania. Można pokusić się o zakup kilku sztuk i stworzenie swego rodzaju parku powietrznego. Takie rozwiązanie z pewnością przyciągnie każde, nawet najbardziej krytyczne oko i wzbudzi ogromne emocje u najmłodszych członków rodziny.

Jak powstają hamaczki dla jeży?

Cała produkcja Sqeaky odbywa się na każdym etapie w Polsce, a właściwie w polskich, domowych szwalniach. Nasze krawcowe codziennie wkładają w swoją pracę serce i dbają o każdy, nawet najmniejszy detal. Możesz być pewny, że nic nie umknie ich uwadze! Absolutnie wyjątkowy design to z kolei zasługa zaufanych projektantów. Modne kolory i wzory wzbudzają u ludzi ogromny zachwyt, szczególnie jeśli chodzi o całe wyprawki dla zwierzaków. Skąd nasza wiedza i doświadczenie? Pierwsze hamaki powstały po długich rozmowach z weterynarzami i profesjonalnymi hodowcami, którzy naprowadzili nas na właściwe tory i dokładnie wyjaśnili wszystkie najważniejsze potrzeby małych przyjaciół.

Sqeaky to strzał w dziesiątkę!

Przy zakupie hamaka dla jeża najważniejszym aspektem pozostaje jakość i dbałość wykonania. Źle uszyte produkty mogą być bezpośrednim zagrożeniem dla ich zdrowia! Warto zwracać uwagę przede wszystkim na sznurki i materiał, który z kolei nie może być śliski w nawet najmniejszym stopniu. Bawełniano – poliestrowe tkaniny Sqeaky stanowią idealną bazę do stworzenia podobnych produktów. Moglibyśmy dalej wymieniać zalety huśtawek Sqeaky, ale najwięcej powiedzą o sobie one same! Gorąco zachęcamy do przeglądnięcia całej podstrony; zdjęć i opisów, a także do kontaktu w razie jakichkolwiek wątpliwości. Twój jeż z pewnością wybrałby Sqeaky!