Hamak dla fretki

Wiecznie aktywne fretki kochają każdą formę ruchu. Szczególną frajdę sprawiają im te wykonywane poza klatką. Co jednak zrobić, kiedy zwierzak zostaje sam? Większość właścicieli stara się zrobić wszystko, aby ich pupil się nie nudził. Klatka każdej fretki powinna być wyposażona w wiele akcesoriów, które pozwolą jej spędzić ciekawie czas w samotności. Podczas nieobecność właścicieli te zwierzęta wolą z reguły postawić na odpoczynek i pełną regeneracje. Jak zamienić standardowe legowisko na coś o wiele ciekawszego? Mamy dla Was świetną propozycję, która w stu procentach zadowoli Waszego zwierzaka.

Nasze hamaczki dla fretki

Dlaczego powinniśmy wybrać hamak?

Hamak to akcesorium niezbędne nie tylko w klatce fretki, ale i każdego innego zwierzaka żyjącego w zamkniętej przestrzeni. Sprawdza się ono idealnie jako legowisko i wisząca zabawka. W klatce skocznej fretki nie musimy uważać na wysokość, na której zawiśnie hamak – zwinnie doskoczy ona nawet stosunkowo wysoko. Ze względów bezpieczeństwa nie warto jednak szaleć z odległością od dna klatki. Dla wielu fretek hamaczek jest ulubionym elementem klatki, do którego co dzień wracają. Na co należy zwracać uwagę podczas wyboru?

Jak wybrać odpowiedni hamaczek dla fretki?

Podstawą dobrze wykonanego posłania jest materiał – dobrej jakości, wytrzymały i zbity. To sprawi, że posłanie będzie wytrzymałe i posłuży Wam przez długi czas. Kolejnym ważnym aspektem jest materiał. Fretki wręcz uwielbiają miłe w dotyku i ciepłe materiały. Będą one świetnym zaproszeniem na drzemkę na hamaczku. Dodatkowo, ważne jest aby były tworzone z produktów w stu procentach bezpiecznych. Lubią ogrzewać się w nocy futerkowymi materiałami i beztrosko się w nie wtulać. Wielkość powinniśmy dobrać indywidualnie do rozmiaru i gatunku naszego zwierzaka. Ważne jest, aby miała ona możliwość swobodnego wyłożenia się bez możliwości spadania łapek.

 

Nasze najlepsze produkty dla Twojej fretki

Na naszej stronie internetowej w zakładceSKLEP znajdziecie wszystkie oferowane przez nas produkty. Tworzone z troską o Wasze zwierzęta są w stu procentach dla nich bezpieczne, a materiały pochodzą zdecydowanie z górnej półki. Gwarantujemy Wam ich wytrzymałość i trwałość. Znajdziecie u nas świetne produkty w naprawdę niskich cenach. Twoja fretka wręcz pokocha swój nowy hamaczek, z którym już po niedługim czasie nie będzie mogła się rozstać! Proponujemy Wam różne linie, rozmiary i kolory tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zaufaj profesjonalistom i wybierz Sqeaky! Nie wahaj się – wypróbuj nasze produkty, a gwarantujemy, że nie zawiedziesz się!