Chomik

Wyprawka dla chomika indywidualisty

Chomiki to zwierzęta, które zna każdy! Te małe, urokliwe i łagodne gryzonie rozkochały w sobie nie tylko najmłodszych, ale i starszych. Co stanowi sekret ich popularności? Właściciele chomików zgodnie przyznają, że świetnie sprawdzają się one w roli wiernego kompana, który niezależnie od sytuacji potrafi wywołać uśmiech na twarzy domowników. Ich oswojenie nie jest trudnym procesem. Wymaga to jednak cierpliwości i wiedzy na temat ich zachowań. Prowadzą nocny tryb życia – dzień zwykle przesypiają, robiąc małe przerwy na jedzenie. Co ważne, chomik to samotnik i indywidualista. Musi mieć własne terytorium, na które niechętnie zaprasza innych przedstawicieli tego gatunku. Jaki z tego wniosek? Jeden chomik = jedna klatka. Mimo panujących stereotypów, chomiki nie są leniuchami! 

Po regeneracji i odpoczynku za dnia, w nocy chętnie buszują i biegają po swojej klatce. Coraz więcej osób stara się w stu procentach zadowolić potrzeby swojego gryzonia. Jeżeli i Ty zastanawiasz się jakie akcesoria dla chomika wybrać – jesteś w odpowiednim miejscu! Zapewniamy, że w naszym sklepie zoologicznym znajdziesz to, czego Twój mały kompan potrzebuje.

DLA GRYZONIA

LEGOWISKO

DLA GRYZONIA

NORKA

DLA GRYZONIA

Hamak

DLA GRYZONIA

mata

DLA GRYZONIA

WKŁADY CHŁODZĄCE

DLA GRYZONIA

PODUSZKi

DLA GRYZONIA

kocyki, poduszeczki

DLA GRYZONIA

paśnik

W zależności od rasy chomika…

Wyróżniamy stosunkowo dużo gatunków chomików: syryjskie, dżungarskie, chińskie, mandżurskie to tylko niektóre z nich. Czy są między nimi jakieś różnice? Jak się okazuje – tak!

Poszczególne rasy odróżnia nie tylko wielkość, rodzaj włosia czy umaszczenie ale – co może okazać się kluczowe podczas wyboru akcesoriów dla chomików – charakter. Ciężko więc jednogłośnie stwierdzić, co Twój mały przyjaciel polubi najbardziej. Te gryzonie mają też cechy wspólne – łączy je nocna aktywność i indywidualizm. Co więc powinniśmy zakupić dla chomika?

Najlepsze akcesoria dla małego przyjaciela!

Zapewnienie naszemu zwierzakowi odpowiednich akcesoriów jest podstawą do jego dobrego samopoczucia. Nowi właściciele często zadają sobie pytanie: jaką wyprawkę zapewnić chomikowi? Przychodzimy z pomocą i oferujemy Wam najlepsze produkty!

Chomiki to prawdziwi gadżeciarze! Wręcz uwielbiają nowe akcesoria i zabawki klatkowe. Oprócz podstawowego wyposażenia (przeważnie ściółka i standardowy domek) warto i należy zapewnić im dodatkowe miejsce do wypoczynku. Większość chomików uwielbia swoje hamaczki – te wiszące leżanki staną się ulubionym miejscem na drzemkę każdego gryzonia. Coraz większą popularnością cieszą się też poduszeczki, poduszki czy legowiska – zarówno jedne, jak i drugie będą wygodnym i idealnym miejscem na odpoczynek dla zwierzaka. Jak wiemy, chomiki uwielbiają kopać tunele i zakopywać się w swojej ściółce. Równie mocno pokochają one norki, w których będą się mogły schować i w ciszy zdrzemnąć. Dla dodatkowej ochrony ciekawym pomysłem jest zaopatrzenie się w specjalną mate, która zabezpieczy spód nowego mieszkania Waszego przyjaciela.

Pamiętajmy, aby klatka chomika stała w możliwie cichym miejscu. Mimo, że nie oszczędzają one hałasu w nocy, dzień jest dla nich czasem relaksu i regeneracji. Źle zniosą głośność, jakiekolwiek przeciągi i nasłonecznienie.

Najlepszy wybór!

Każdy dumny właściciel chomika przyzna, że wybór i dostosowanie akcesoriów do preferencji zwierzaka nie jest tak łatwym zadaniem – możliwe wahania są w stu procentach zrozumiałe. Dlaczego Sqeaky?

Nasza firma została stworzona, aby pomagać i zapewniać najlepsze produkty gryzoniom. Inspirowani miłością do zwierząt stworzyliśmy wysokojakościowe akcesoria dla Twojego małego przyjaciela. Sqeaky to nasza świnka morska, która dzielnie testuje wytrzymałość każdego wypuszczonego od nas produktu. Wykorzystywane przez nas materiały są w stu procentach bezpieczne, a ich wypełnienie to puch w postaci kulki silikonowej. Szyjemy w zaufanej, domowej szwalni, które zostały przez nas uprzednio dokładnie sprawdzone. Precyzyjnie nadzorujemy każdy proces i zapewniamy, że nic nie umknie naszej uwadze! Ze spokojną głową podpowiadamy: spełnimy wszystkie oczekiwania Twojego gryzonia. Gwarantujemy, że nasza dokładność idąca w parze z doświadczeniem jakie zdobyliśmy pozwala nam osiągnąć najlepsze efekty, które teraz Wam oferujemy. Wybierz dobre samopoczucie Twojego gryzonia i postaw na Sqeaky!