Norka dla szynszyla

Można powiedzieć, że szynszyle są wręcz stworzone do życia rodzinnego, szczególnie z dziećmi. Te małe urwisy to prawdziwa mieszanka skrajnych emocji. W jednej chwili biegają w te i z powrotem, a w następnej są niczym „myszy pod miotłą”. Zwierzaki prowadzą nocny tryb życia i chętnie poddaje się kolejnym aktywnością i zabawom. Kompletowanie wyprawki dla tak wyjątkowego gryzonia przysparza niektórym właścicielom wielu zmartwień. Jednym z najważniejszych elementów klatki jest miejsce do snu i odpoczynku. Idealnie sprawdzają się w tej roli legowiska, poduszki oraz norki. Te ostatnie zyskują coraz szersze grono wielbicieli i zajmują honorowe miejsce w wielu małych mieszkankach. Jeżeli szukasz norek wysokiej jakości, takich, które odpowiedzą na potrzeby nawet najdelikatniejszego stworzenia – trafiłeś w idealne miejsce! W Sqeaky stawiamy przede wszystkim na dobro ukochanych zwierzaków.

Nasze norki dla szynszyli

Norka nie taka zwyczajna

Norki dla Szynszyli Sqeaky wyróżniają się na tle innych, zagranicznych producentów. Oferujemy jedynie produkty, które przeszły wszystkie nie-zbędne testy bezpieczeństwa. Certyfikowane materiały pozostają gwarancją wysokiej jakości. Delikatna bawełniano – poliestrowa powłoka sprawdza się świetnie przy srebrzystej sierści gryzonia z Ameryki Południowej. Jednocześnie włókna nie magazynują zanieczyszczeń i nie przenoszą ich na zwierzaka. Sztywne ścianki norki utwardzamy z kolei kulką silikonową, odpowiednią nawet dla alergików! Każdy szew wykonujemy ręcznie, w polskiej, domowej szwalni. Krawcowe z długoletnim doświadczeniem czuwają nad całym procesem produkcji i wkładają w pracę całe swoje serce.

Gwarancja jakości i wysokiej klasy

Wielu świeżo upieczonych właścicieli postanawia własnoręcznie wykonać norkę dla szynszyli. Takie rozwiązanie ciągnie za sobą wiele problemów, a w najgorszym wypadku może być dla zwierzaka szkodliwe. Niedopracowane szwy czy wychodzące wypełnienie to idealna okazja dla gryzonia na zjedzenie kawałków materiału. Dodatkowo, norka o słabej sprężystości może źle wpłynąć na jego stawy. Tańsza opcja w ogólnym rozrachunku okaże się też się zupełnie nieopłacalna – własnoręcznie uszyty produkt zniszczy się szybciej. Warto postawić na sprawdzone i profesjonalne norki, które spełnią wszystkie potrzeby szynszyli tym bardziej, że jest to dla nich tak istotne miejsce w klatce. Produkty Sqeaky są jedyne w swoim rodzaju – przekonaj się o tym sam!

Piękny design i modne kolory

Z doświadczenia wiemy, że norki to bez wątpienia jeden z tych elementów, które najbardziej rzucają się w oczy. Dlatego też, współpracując z zaufanymi projektantami stworzyliśmy wzory idealnie wpasowujące się w większość polskich mieszkań. W Sqeaky możesz skompletować całą wyprawkę w jednej szacie graficznej, lub stworzyć własny, szalony miks. Jesteśmy przekonani, że nikt nie przejdzie obok norki obojętnie. Kto wie, może skradnie ona tyle samo uwagi co jej uroczy lokator? Zachęcamy do przeglądnięcia całej kategorii i do odpłynięcia z nami w piękny, zwierzęcy sen!