Norka dla świnki morskiej

Mimo, że świnki morskie są przez wielu określane jako małe wymagające, nie zadowoli ich pusta klatka z poidełkiem. Decydując się na przygarnięcie pod opiekę tego gryzonia warto i należy poznać jego preferencje, aby zapewnić mu najlepsze warunki. Ulubionym miejscem wielu świnek morskich już po krótkim czasie staje się norka, na którą większość właścicieli słusznie się decyduje. Co zyskamy zapewniając ją zwierzakowi? Dlaczego jest ona szczególnie uwielbiana? Na co należy zwracać uwagę przy wyborze? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i chętnie opowiemy Ci coś więcej o naszych produktach!
Zapraszamy do dalszego czytania.

Nasze norki dla świnek morskich

Dlaczego powinniśmy wybrać norki?

Świnki morskie z natury nie są zwierzętami wybrednymi. Potrzebują jednak swojej „tajnej kryjówki”, w której mogą się ukryć w różnych sytuacjach stresowych. Nie trzeba dużo aby lekko przestraszyć tego gryzonia; hałas, zła temperatura powietrza w pomieszczeniu czy nawet mocniejszy powiew wiatru w okolicy klatki wystarczy, aby ją skutecznie spłoszyć i sprawić, że ukryje się ona w norce.

Zwierzak będzie też jej częstym bywalcem szczególnie podczas pierwszych dni w nowym domu. Nieoswojona świnka znajdzie tam cisze i spokój, której będzie szczególnie potrzebować w tak intensywnym i trudnym dla niej czasie. To miejsce w klatce pełni role azylu, do którego mały gryzoń chętnie wraca. Wybór odpowiedniego rozmiaru i materiału sprawi, że będzie to również idealna, ciepła i przytulna leżanka. Na jaką więc norkę się zdecydować?

Jaka norka dla świnki morskiej?

Najważniejszymi aspektami podczas wyboru odpowiedniej norki dla świnki morskiej  są wielkość i materiał. Aby mieć pewność, że gryzoń poczuję się komfortowo warto zapoznać się ze szczegółami odnośnie jego gatunku. Odpowiednia norka powinna mieć wolną przestrzeń, dzięki której świnka będzie miała wygodę i swobodę ruchów. Pamiętajmy, że lepiej zaopatrzyć się w większą niż w tą ciasną. Zapewniamy, że norki, które znajdziecie na naszej stronie internetowej w pełni zadowolą Waszych małych kompanów.

Materiał, z jakiego powinna być wykonana norka musi być w stu procentach bezpieczny i antyalergiczny – to właśnie zapewniamy Wam my! Co więcej, materiały z jakich tworzymy są miękkie i przyjemne w dotyku. Na pewno pomoże to przełamać pierwsze lody i będzie świetnym zaproszeniem świnki morskiej do nowego akcesorium. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wybredny zwierzak klatkowy zakocha się w naszych produktach i już po niedługim czasie nie będzie się mógł od nich oderwać!

Dlaczego powinniście wybrać nasze norki?

Nasze norki (jak i każde nasze produkty) są wykonane z dbałością nawet o najmniejszy szczegół. Na naszej stronie znajdziecie wiele wariantów norek: linię royal, pastel colors, marines czy happypet, wszystkie w różnych rozmiarach, które możecie dobrać indywidualnie do zwierzaka. Zapewniamy, że każdy znajdzie coś idealnego dla siebie! Kolejną zaletą naszych norek są walory estetyczne – każde z nich prezentują się pięknie i skutecznie poprawią wygląd często ponurej i nudnej klatki.

Nasze norki to nie tylko nienaganny wygląd, ale i wygoda, którą zapewniamy Waszym zwierzakom. Wykorzystujemy najlepsze materiały, a każda z nich jest szyta w zaufanych, domowych szwalniach pod naszym czujnym nadzorem. Gwarantujemy, że Wasza świnka morska odnajdzie spokój i chwilę wytchnienia w norce, którą znajdziecie na naszej stronie internetowej.
Nie wahaj się i wybierz Sqeaky!