Norka dla królika

Króliki okazują się wspaniałymi kompanami dla ludzi w każdym wieku. Bezproblemowa pielęgnacja i niewymagająca opieka to tylko niektóre zalety małych futrzaków. Coraz więcej właścicieli szuka informacji o tym, jak odczytywać mowę ciała zajęczaków. Czy wiedziałeś, że bezruch i złożone w kierunku pleców uszy oznaczają strach? Takie emocje zazwyczaj prowadzą do szybkiej ucieczki i do usunięcia się całkowicie z pola widzenia. Dla królików, najbezpieczniejszym miejscem na świecie okaże się własna norka, do której mogliby wejść w każdej stresującej sytuacji. Niektóre osobniki czują się w kryjówkach na tyle dobrze, że śpią tam, odpoczywają, a nawet konsumują posiłki! Z tego też powodu norka dla królika okazuje się absolutnym niezbędnikiem wyposażenia klatki. Warto przy zakupie kierować się przede wszystkim głosem rozsądku i zainwestować w najlepsze możliwe rozwiązania. Jeżeli szukasz dla swojego zajęczaka norki, która spełni wszystkie jego wymagania – jesteś w dobrym miejscu!

Nasze norki dla królików

Ulubieniec każdego zajęczaka i… właściciela!

Jak się okazuje, norki mają świetny wpływ na naszych małych przyjaciół. Naukowcy potwierdzili, że tego typu kryjówki zmniejszają u królików poziom stresu, a to z kolei reguluje sen i pozytywnie wpływa na cały ich organizm. Norki dla królików Sqeaky są nie tylko niezwykle praktyczne, ale stanowią idealne rozwiązanie dla zapracowanych właścicieli. Dobraliśmy materiały tak, aby ich czyszczenie i konserwacja nie sprawiały żadnych problemów. Bez obaw możesz zatem wyprać norkę w pralce, w odpowiedniej temperaturze. Kolejnym atutem jest też piękny design i stylowe materiały. Musimy przyznać, że projektanci Sqeaky stanęli na wysokości zadania! Norki dostępne w tej podkategorii cieszą każde, nawet najbardziej krytyczne oko i są idealnym kontrastem dla króliczego futerka. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Norki Sqeaky odpowiednie dla najdelikatniejszych osobników

W ostatnich latach obserwujemy zwiększoną liczbę wykrytych przypadków alergii u królików. Po części jest to wina niedostosowanych akcesoriów pochodzących od zagranicznych producentów. Włókna zanieczyszczone szkodliwymi pierwiastkami, w tym też metalami ciężkimi to smutna rzeczywistość tanich, bazarowych odpowiedników. W Sqeaky liczy się dla nas przede wszystkim zdrowie i komfort Twojego pupila. Korzystamy jedynie z certyfikowanych, bawełniano – poliestrowych tkanin, które przeszły wszystkie wymagane testy. Sztywne ścianki to z kolei zasługa antyalergicznego wypełnienia w postaci sztucznego puchu. Rozwiązania przez nas stosowane to gwarancja wysokiej klasy i jakości.

W czym tkwi nasz sekret?

Sqeaky to przede wszystkim ludzie, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby norki były perfekcyjnie dopasowane i uszyte. Nie znajdziesz tu niedopracowanych detali czy nawet potarganych nitek. Tworzymy tylko takie produkty, które dalibyśmy własnym zwierzakom. Królicze kryjówki naszej produkcji będą idealnym wyborem zarówno dla malutkich osobników, jak i tych starszych i schorowanych. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z całą podkategorią i do zakupu produktu, który trafia w Twój gust! Niezależnie od wybranego wariantu kolorystycznego każda norka wykonana jest ręcznie z takich samych, wysokogatunkowych tkanin. Odpręż się i odpłyń z nami w króliczy sen!