Norka dla fretki

Fretki domowe, które przeważnie żyją w domowych klatkach, w przeciwieństwie do swoich dalszych, dzikich kuzynów nie boją się ludzi. Uwielbiają z nimi przebywać, a towarzystwo człowieka lub całych rodzin jest dla nich przyjemnością. Kochają biegać i się ruszać, a przesiadywanie w klatce nie jest dla nich interesujące. Istnieją jednak momenty, kiedy nawet ruchliwa i ciekawska fretka potrzebuje chwili spokoju. Chętnie wchodzi wtedy do swojej klatki, w której znajduje cisze i spokój. Zapewnienie odpowiednich warunków do życia fretki nie kończy się na klatce i legowisku. Szczęśliwa fretka potrzebuje swojego prywatnego azylu, w którym będzie mogła ukryć się przed czynnikami stresowymi, których (mimo wszystko) ma wokół siebie dosyć spoko. Idealnym miejscem do odpoczynku dla fretki będzie norka, która już po niedługim czasie stanie się jej ulubionym akcesorium w każdej klatce!

Nasze norki dla fretki

Delikatna fretka w swojej ciepłej norce

Mimo pozorów, fretka to stosunkowo delikatne zwierzątko. Mnóstwo czynników zewnętrznych może ją zestresować; zimny powiew wiatru, nieodpowiednia temperatura czy nawet złe jej podniesienie potrafi ją spłoszyć i zniechęcić do wychodzenia z klatki. Większość fretek w takich sytuacjach udaje się do swoich norek, które są traktowane jako komfortowe strefy w klatce. Prywatna i przyjemna przestrzeń pozwala się im uspokoić i odpocząć. Przebywające głównie poza klatką chętnie wracają do niej po aktywny dniu. Do odpoczynku wybierają również głównie norki. Jaką wybrać, żeby fretka była zadowolona?

Jaką norkę dla fretki wybrać?

Aby zadowolić naszego małego kompana warto wybrać najlepszą możliwą opcję. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę charakter tych zwierzątek. Z natury ciekawskie nie zawahają się przed ugryzieniem ich ulubionych gadżetów. Wytrzymałość produktów to w tym przypadku klucz do sukcesu. Materiał powinien być zbity i wytrzymały. Nawet mała, wystająca nitka może sprowokować fretkę do wyciągnięcia jej i – co za tym idzie – rozerwania norki. Materiał powinien być ciepły, a rozmiar musi dawać fretce możliwość swobodnego poruszania się.

Co znajdziecie na naszej stronie?

Mamy coś specjalnego dla Twojej fretki. Proponujemy Wam najlepszą jakość wykonania każdego produktu. Materiały, z których korzystamy pochodzą z górnych półek, a wykonaniem zajmują się polską, domową szwalnie. Proces produkcji przebiega pod naszym czujnym nadzorem. Każdy mankament jest szybko wyłapywany i szybko korygowany. Zapewniamy, że produkty, które do Was trafiają są w stu procentach bezpieczne dla fretek. Posiadając naszą norkę nie musisz martwić się o Twojego zwierzaka. Wypełnienie produktów to najlepsza dla zwierząt alternatywa – kulka silikonowa. Na rynku wyróżnia nas dokładność wykonania i najwyższa jakość każdego wysyłanego do Was produktu.

Z myślą o Twojej fretce stworzyliśmy najlepszą wersję norki, którą pokocha Twój zwierzak! Nie wahaj się – przekonaj się co dla Was przygotowaliśmy i wybierz Sqeaky! Gwarantujemy zadowolenie każdej fretki i nie tylko!