Norka dla chomika

Wielu właścicieli chomików przyzna, że gryzonie te uwielbiają chować swoje główki w trociny i zapominać o całym świecie. Ich przyzwyczajenia wynikają głównie z nocnego trybu życia oraz czułości na każdy dotyk. Dość powszechne jest też ukrywanie się w najciemniejszych zakamarkach klatki, przez co hodowcy są wielokrotnie zmuszani do poszukiwań zwierzaków. Ponadto, każdy z pewnością kojarzy plastikowe, kolorowe domki stworzone specjalnie dla małych lokatorów. Chomiki absolutnie kochają przebywać w podobnych, zacienionych miejscach i chętnie korzystają z każdej sposobności aby się tam dostać. Takie rozwiązanie ma jednak wiele wad. Sztuczna konstrukcja może ulec szybkiemu uszkodzeniu, a jej małe części mogą zostać niezauważalnie zjedzone. Dodatkowo warto mieć na uwadze względy ekologiczne. Czy to oznacza, że powinieneś zrezygnować z bezpiecznej kryjówki? Nic podobnego! Z odsieczą przybywają nowoczesne norki dla chomików, które świetnie radzą sobie z nawet największymi wyzwaniami!

Nasze norki dla chomików

Norka symbolem spokoju i bezpieczeństwa

Nie ulega wątpliwości, że norki są dla chomików jednym z najbardziej komfortowych miejsc w całej klatce. Zwierzaki chętnie tam śpią, odpoczywają, a nawet magazynują swoje „skarby”. Niejednokrotnie znajdziemy w norkach kawałki ziaren czy karmy! Takie miejsce stanowi dla gryzonia swego rodzaju azyl, miejsce w którym mogą się schronić w każdym momencie. Kryjówki są niezwykle ważne szczególnie w fazie aklimatyzacyjnej, zaraz po przeprowadzce do nowego właściciela. Z tego też powodu właściciele powinni stawiać jakość norek na pierwszym miejscu. Materiały pełne szkodliwych substancji, metali ciężkich, a co gorsze detergentów mogą odbić się bardzo negatywnie zarówno na zachowaniu, jak i na zdrowiu małego przyjaciela.

 

Funkcjonalność oraz wysoka jakość – to właśnie Sqeaky

Norki dla chomików Sqeaky charakteryzują się fantastycznymi materiałami i dokładnym wykonaniem. Ręczne szycia zapewniają trwałość, która zdoła przetrwać zaciągnięcia, zadrapania, a nawet przetarcia. Produkty od początku do końca powstały w Polsce, dzięki pracy doświadczonych krawcowych. Użyte tkaniny są mieszanką bawełny i poliestru, a sztywne ścianki wypełnione są antyalergiczną kulką silikonową. Dodatkowym atutem okazuje się też możliwość czyszczenia norek i prania ich w pralce w odpowiedniej temperaturze.

Modny design w kilku wydaniach

Wiemy, że ilu ludzi tyle gustów i upodobań, dlatego w swojej ofercie zawarliśmy propozycje dla każdego! Nie ważne na jaki zdecydujesz się kolor, wzór czy strukturę materiału – gwarantujemy, że norki nie odstają od siebie jakością wykonania. Świetna opcją będzie też skompletowanie całej wyprawki dla chomika w jednym miejscu. Wystarczy, że dobierzesz akcesoria z tej samej linii lub stworzysz własny, unikalny zestaw. Kto wie, może produkty Sqeaky skradną tyle samo uwagi co małe zwierzątko? Moglibyśmy dalej rozpisywać się nad zaletami całego asortymentu, ale najwięcej powiedzą o sobie one same. Gorąco zachęcamy do prześledzenia całej poniższej podkategorii i do zakupu norki idealnej!