Mata dla szynszyla

Wyposażenie klatki dla szynszyli wiąże się z wieloma wyborami, dyskusjami i wahaniami ze strony właścicieli. Każdy skupia się przede wszystkim na dopasowaniu legowiska, norki czy zabawek zapewniających zwierzakowi rozrywkę. A co z wyścieleniem dna klatki? Ten element okazuje się często pomijany, przez co szynszyle wykształcają u siebie wiele złych nawyków i przyzwyczajeń. Odpowiednia podkładka to kluczowa część już w pierwszych dniach życia w nowej klatce. Co zatem wybrać? Tradycyjne trociny, kocyki, ściółki, a może maty? My zdecydowanie stawiamy na te ostatnie! Nie ryzykuj z drobinkami mogącymi wywoływać uczulenie i inne problemy zdrowotne u gryzoni. Omijaj szerokim łukiem prowizoryczne materiały, któ-re nie odprowadzają brzydkich zapachów i wymagają nieustannego prania. Postaw na matę Sqeaky, która okaże się strzałem w dziesiątkę dla każdej Szynszyli!

Nasze maty dla szynszyla

Ciekawa alternatywa dla ściółek

Maty dla szynszyli Sqeaky przewyższają tradycyjne ściółki niemal w każdym aspekcie. Produkty uszyte z delikatnych materiałów są niebywale miłe w dotyku, dzięki czemu nie ranią małych łapek. Podkłady charakteryzują się wodoodpornym i nieprzemakalnym spodem, który poradzi sobie nawet z największymi bałaganiarzami. Jednocześnie wyczuwalna jest neutralizacja nieprzyjemnych zapachów, a to bezpośrednio wpływa na komfort życia z szynszylą. Bawełniano – poliestrowa powłoka dodaje uroku i zachwyca kolorowym designem. Dodatkowe ręczne przeszycia zapewniają trwałość użytkowania. Maty dla szynszyli Sqeaky są odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne; w tym na przetarcia i zadrapania. Nie straszne są im też szynszyle ząbki! Ogromnie istotną zaletą dla osób zapracowanych okazuje się możliwość czyszczenia mat. Wystarczy wrzucić produkt do pralki, ustawić delikatny program i gotowe! Zapomnij o wielkich workach z trocinami czy piankowymi patyczkami i wybierz rozwiązanie na miarę XXI wieku.

Produkowane w Polsce na każdym etapie

Wiemy jak ważna jest jakość, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby stale się rozwijać i produkować coraz lepsze elementy wyposażenia klatki. Maty to zdecydowanie jedne z tych produktów, z których jesteśmy wyjątkowo dumni. Cała produkcja Sqeaky ma miejsce w Polsce, a właściwie w domowej szwalni. Nasze krawcowe z wieloletnim doświadczeniem osobiście tworzą każdy produkt i dbają o wygląd nawet najmniejszych elementów. Dodatkowo pracują tylko z certyfikowanymi tkaninami, które przeszły wszystkie wymagane testy bezpieczeństwa, Design natomiast był pomysłem naszych zaufanych projektantów. Włożyliśmy całe serce w to, aby spełnić wszystkie Twoje oczekiwania i wpasować się w Twój gust. Teraz możesz skompletować całą wyprawkę dla szynszyli z jednej linii Sqeaky lub stworzyć swój absolutnie wyjątkowy miks. Maty to jeden z najważniejszych elementów klatki, dlatego zadbaj o to aby był trafnym wyborem! Moglibyśmy dalej wymieniać zalety i właściwości naszych podkładów, ale wierzymy, że najwięcej powiedzą jednak one same! Gorąco zachęcamy do przeglądnięcia całej podkategorii z matami i do zakupu produktu idealnego!