Mata dla świnki morskiej

Świnki morskie to zwierzęta, które potrzebują przestrzeni. Jako zwierzęta klatkowe uwielbiają gadżety i różnego rodzaju akcesoria. Decydując się na posiadanie tego uroczego gryzonia należy zapoznać się z jego preferencjami. Oprócz standardowych akcesoriów np. miseczka na jedzenie, poidełko warto zaopatrzyć się kilka innych, równie ważnych dodatków. Dziś opowiemy Wam co nieco o naszych matach dla świnek morskich.

Nasze maty dla świnek morskich

Po co mata w klatce świnki morskiej?

U każdego gryzonia podstawową częścią klatki jest podkład. Większość właścicieli decyduje się na standardową ściółkę w postaci trocin czy wiórów drewnianych. Nie jest to jednak najlepsze rozwiązanie. Mogą one drażnić noski czy oczy i powodować dyskomfort u świnek. Na początku zadajmy sobie fundamentalne pytanie: po co tak naprawdę wykładamy dno klatki? Ściółka lub (bardziej polecana przez nas) mata sprawia, że mocz świnki zostaje bezpiecznie na dole klatki, a nie na futerku zwierzaka. Jest to bezpieczne i higieniczne rozwiązanie. Dodatkowo, proponowana przez nas mata będzie idealnym podłożem do długich zabaw i biegów. Właściciele posiadający tę mate będą mogli ze spokojną głową podziwiać świnkę w jej domowym, bezpiecznym środowisku. Co ciekawe, doszły nas słuchy, że wielu zwierzątkom często zdarza się uciąć sobie małą drzemkę właśnie na wyłożonym dnie klatki. Jest to chyba najlepsze potwierdzenie tego, że wręcz uwielbiają swoje nowe produkty! Czego chcieć więcej?

Jaka mata jest najlepsza?

Podczas wyboru maty należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego jest wykonana. Powinien on być przyjemny w dotyku, miękki i zbity. Dobra jakość materiału jest gwarancją zadowolenia świnki. Ważne jest, aby nie wplątywał się on zwierzakowi w stópki. Mogłoby to prowadzić do niefortunnych wypadków, których oczywiście chcemy uniknąć.

Ogromną zaletą używania mat w klatkach jest wygoda i higieniczność. Jest to rozwiązanie, które pozwala na zrobienie szybkich porządków w klatce. W przypadku trocin czy innej ściółki jest to o wiele trudniejsze i czasochłonne. Nasze maty są gotowe na częste czyszczenia – gwarantujemy, że ich materiał mimo wielokrotnego prania pozostanie w najlepszej formie, a co za tym idzie, będzie wyglądał jak nowy!

Nasze maty dla świnek morskich

Na naszym sklepie internetowym znajdziecie mnóstwo wariantów mat. Różne linie i rozmiary zapewniają zadowolenie każdego klienta! Wyznajemy zasadę: jakość jest zawsze najważniejsza. To właśnie tym się kierujemy podczas wyboru materiałów. Dbamy o zdrowie i szczęście Waszych podopiecznych. Każda mata jest tworzona w polskiej szwalni z najlepszej jakości produktów. Jako profesjonaliście wiemy, czego potrzebuje Twoja świnka morska i jesteśmy w stanie Wam to zapewnić. Gwarantujemy, że każdy gryzoń wręcz pokocha swoja nową mate, która już po niedługim czasie stanie się miejscem długich zabaw, jak i odpoczynku. Twoja świnka morska będzie zachwycona nowym gadżetem, który znacznie ułatwi sprzątanie klatki.
Zdecyduj się na nasze produkty, a gwarantujemy, że się nie zawiedziesz. Zaufaj profesjonalistom i wybierz Sqeaky!