Mata dla myszoskoczka

Przygarnięcie pod swoją opiekę myszoskoczka nie jest łatwym zadaniem. Musimy przygotować się na dylematy, niekiedy nawet trudności. Wielu nowych właścicieli zadaje i szuka odpowiedzi na pytanie: „Jaką ściółkę dla myszoskoczka wybrać?”. Co jeżeli powiemy Wam, że równie dobrym, jak nie lepszym rozwiązaniem jest specjalna mata? Postaramy się przedstawić Wam jej zalety, jak i opowiedzieć co nieco o produktach dostępnych na naszej stronie. Gorąco zapraszamy do dalszego czytania, a gwarantujemy, że odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Nasze maty dla myszoskoczków

Mata czy ściółka?

Cechą charakterystyczną myszoskoczka jest rozwinięta umiejętność kopania tuneli. Jest to powód, dla którego większość właścicieli decyduje się na wypełnienie dna klatki ściółką np. w postaci trocin. Czy wiedzieliście, że może ona być niebezpieczna dla Waszego gryzonia? Jej małe kawałki mogą podrażniać oczy, a nawet układ oddechowy podopiecznego. Jest to bardzo powszechna, ale i nie w pełni bezpieczna metoda. O wiele lepszą i bardziej praktyczną alternatywą jest mata, która sprawdzi się świetnie w klatce Twojego gryzonia. Dzięki jej formie masz pewność, że Twoje zwierzątko będzie bezpieczne, a dbanie o czystość klatki będzie o wiele łatwiejsze. Aby w pewnym stopniu dać zwierzakowi możliwość zakopania się w ściółce proponujemy norki, które również znajdziecie na naszej stronie. Zaznaczamy też, że nie trzeba w pełni rezygnować z trocin czy innego rodzaju ściółki. Ze spokojną głową możecie zapełnić nią połowę klatki, a drugą przeznaczyć na matę.

Jak i jaką powinniście wybrać?

Nie tak oczywisty wybór…

Maty, którą Wam oferujemy mają za zadanie pochłaniać mocz tak, aby nie zostawał w otoczeniu gryzonia. Co za tym idzie, czyszczenie i utrzymanie higieny klatki stanie się o wiele prostsze – jedyne, co musisz robić to ją wyjąć i ją wyprać! Wybór odpowiedniej maty nie jest mimo wszystko taki prosty.

Największą uwagę należy zwracać na materiał, z jakiego jest ona wykonana – nasze maty są stworzone z tych wysokojakościowych, w stu procentach bezpiecznych dla zwierząt artykułów, a sam proces tworzenia przebiega pod naszym czujnym okiem. Nie pozwalamy, aby cokolwiek uszło naszej uwadze, a każdy możliwy mankament szybko likwidujemy. Produkty dostępne na naszej stronie to najlepsze dla Twojego myszoskoczka opcje!

Sqeaky – wszystko, co najlepsze dla Twojego gryzonia!

Produkty, które znajdziecie na naszej stronie powstały z miłości do każdego gryzonia. Stworzone w polskiej, zaufanej szwalni dają nam pewność idealnego wykonania i zadowolenia klientów, jak ich zwierzątek. Oferowane przez nas akcesoria klatkowe wyróżnia nie tylko jakość, ale i modny design. W zakładce „SKLEP” odnajdziecie różne linie i rozmiary mat stworzone tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Co więcej, taka mata skutecznie rozjaśni i rozweseli klatkę gryzonia, a tym samym stanie się pozytywnym akcentem każdego pomieszczenia!

Gwarantujemy, że Twój myszoskoczek zakocha się w macie, która posłuży Wam przez długi czas. Nie wahaj się i wybierz Sqeaky!