Mata dla myszki

Myszy to jedne z tych zwierzątek hodowlanych, które wzbudzają najwięcej kontrowersji. Zupełnie niepotrzebnie! Te urocze stworzonka charakteryzują się ciekawością, łakomstwem i zamiłowaniem do zabaw ruchowych. Jednocześnie są na tyle małe, że idealnie radzą sobie w zwykłych, plastikowych klatkach z blisko osadzonymi szczebelkami, przez które gryzoń nie będzie miał szansy przejść. Pamiętajmy dodatkowo o wentylacji, szczególnie w ciasnych pomieszczeniach. Niewiele osób wie, że gryzonie te uwielbiają też… porządki! Z tego samego powodu na zewnątrz klatek często pojawiają się kawałki trocin czy odchody. Tutaj wielu właścicieli napotyka dylemat – czym wyścielić dno mysiego mieszkanka? Hodowcy w ostatnim czasie zgodnie stwierdzili, że korzystanie z sianka czy gotowej ściółki mija się z celem i przynosi więcej dodatkowych problemów niż pożytku. Z odsieczą przybywają maty dla myszek stworzone z myślą o wszystkich potrzebach tych wyjątkowych stworzonek. Jesteśmy przekonani, że w tej podkategorii znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz!

Nasze maty dla myszek

Mata macie nie równa

W dzisiejszych czasach na rynku dostępna jest cała masa podobnych produktów. Niestety, wiele mat nie jest nawet przystosowanych dla gryzoni! Nie wspominamy już o szkodliwych tkaninach użytych w produkcji czy też o metalach ciężkich zaczepionych we włóknach. Asortyment Sqeaky tworzymy sami, ręcznie i od podstaw. Wybieranie samych materiałów trwało kilka miesięcy po to, by spełnić wszystkie oczekiwania naszych wymagających klientów. Stawiamy na dokładność i precyzje wykonania, dzięki czemu nasze produkty są wyjątkowo trwałe i służą zwierzakom przez długie lata. Maty dla myszek szyjemy tylko w polskiej szwalni, współpracując z krawcowymi z długoletnim doświadczeniem. Tym samym zaręczamy, że każde niedopatrzenie jest w mgnieniu oka wyłapywane i korygowane. Dodatkowym atutem okazuje się też trwałość, dzięki której nawet najmocniejsze zadrapania czy przetarcia nie pozostawiają śladów. Cóż – czego chcieć więcej?

Cechy wyróżniające nasze produkty

Maty Sqeaky charakteryzują się usztywnieniem spod spodu wykonanym z wodoodpornej tkaniny, która zapobiegnie uciążliwym zabrudzeniom. Gładka powierzchnia okazuje się niebywale łatwa w czyszczeniu i konserwacji, dzięki czemu oszczędzisz mnóstwo czasu i niepotrzebnych nerwów. Produkt jednocześnie odpowiednio zabezpieczy myszkę przed mokrym miejscem, a w chłodne dni zapewni izolację od chłodnego podłoża. Co ważne, możesz dobrać wymiary maty idealnie pod swoją klatkę. Podkładka zagospodaruje całą przestrzeń, a zwierzaki nie będą bałaganiły naokoło swojego małego mieszkanka. Warto dodać, że aspektem, który przyciąga klientów najbardziej jest z pewnością stylowy design, dopasowany do innych produktów serii. Moglibyśmy dalej rozpisywać się i przedstawiać kolejne zalety naszych produktów. Najwięcej powiedzą jednak one same, dlatego gorąco zachęcamy do przeglądnięcia całej podkategorii z matami dla myszy Sqeaky. Jesteśmy przekonani, że będzie to dla Ciebie strzał w dziesiątkę. Zrelaksuj się i zapadnij z nami w piękny, mysi sen!