Mata dla królika

Świeżo upieczeni właściciele królików stoją przed wieloma wyborami i wyzwaniami. Najważniejszym elementem jest wybór odpowiednio dużej klatki, która pozwoli futrzakowi na swobodę ruchów. Ale co dalej? Czy wyłożyć spód króliczego mieszkanka siankiem? A może postawić na żwirek? Absolutnie nie! Króliki mają całkiem inne potrzeby od chomików czy myszy, dlatego takie rozwiązania są co najmniej niewskazane. Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele innych opcji odpowiedniejszych dla króliczych przyjaciół. Najlepszą z nich jest zdecydowanie mata, która nie obciąży stawów królika i zadba o ich komfort czy bezpieczeństwo. Zwierzaki nie będą się ślizgać ani zsuwać. Jeżeli szukasz produktów wysokiej jakości, takich które przetrwają lata w dobrym stanie – jesteś w idealnym miejscu. Każdy przedstawiciel zajęczaków z pewnością wybrałby właśnie Sqeaky!

Nasze maty dla królików

Mata macie nie równa

Wielu właścicieli bagatelizuje rolę mat w klatkach i stawia na najtańsze odpowiedniki. Wybór nie zawsze okazuje się trafny, a w wielu przypadkach bardzo szkodliwy dla zwierząt. Zagraniczni producenci często dokładają do włókien pierwiastki, metale ciężkie, a nawet detergenty. Takie rozwiązania są absolutnie niedopuszczalne! Nie wspomnimy już o klasie wykorzystywanych materiałów czy obecności dodatkowych zabezpieczeń. Warto zaznaczyć, że słabej jakości podkłady trzeba wymieniać bardzo często, a to w ogólnym rozrachunku nie przynosi zysku. Maty dla królików Sqeaky są dostosowane nawet do najdelikatniejszych osobników. Antyalergiczne, certyfikowane tkaniny zadbają zarówno o króliki – miniaturki, jak i o przedstawi-cieli dużych ras. Cały asortyment szyjemy ręcznie, dlatego możesz być pewny dokładności, a co za tym idzie – trwałości wszystkich podkładów. Dodatkowo gwarantujemy specjalną powłokę wodoodporną, która poradzi sobie nawet z największymi bałaganiarzami. Mata Sqeaky jest na tyle wygodna, że niektóre króliki wykorzystują ją nawet do snu!

Sqeaky gwarancją jakości

Tworzymy tylko takie maty, które dalibyśmy własnym zwierzakom. Jednocześnie mamy na uwadze wszystkie potrzeby królików, ich najczęstsze zachowania i przyzwyczajenia. Podkłady dla zajęczaków powstały po wielu miesiącach wytrwałej pracy. Nasi projektanci zadbali o piękny design i modne materiały, a doświadczone krawcowe zrealizowały zamówienia na najwyższym poziomie. Nie znajdziesz tu żadnych niedociągnięć czy poszarpanych nitek, bo osobiście pakujemy każdy produkt, doglądając, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Co jeszcze znajdziesz w tej podkategorii? Oferujemy szeroką gamę wzorów i kolorów, które wpasują się w gust nawet najbardziej wymagającego i krytycznego klienta. Ciekawą opcją jest też skompletowanie całej wyprawki Sqeaky w jednym stylu lub stworzenie własnego, unikalnego połączenia. Moglibyśmy dalej rozpisywać się nad zaletami naszych mat dla królików, ale najwięcej powiedzą o sobie one same. Gorąco zachęcamy zatem do prześledzenia poniższej kategorii i do zakupu maty idealnej! Zrelaksuj się i odpłyń w piękny, króliczy sen…