Mata dla koszatniczki

Koszatniczki to wyjątkowe zwierzątka klatkowe, przy których utrzymanie porządku nie jest łatwą sprawą. Wielu właścicielom ten aspekt posiadania gryzonia spędza sen z powiek i jest powodem do wielogodzinnych przemyśleń. Co jeżeli powiemy Wam, że możecie zdecydowanie ułatwić sobie ten proces?
Jak się okazuję, ściółka nie jest jedynym artykułem, którym możemy wyłożyć dno klatki koszatniczki. Na rynku mamy dostępnych coraz więcej mat, które o wiele bardziej nadają się do tej roli. Zaciekawieni? Mamy taką nadzieje! W dalszej części odpowiemy na wszystkie pytania i podpowiemy Wam, na co najlepiej się zdecydować. Zapraszamy do dalszego czytania.

Nasze maty dla koszatniczki

Mata czy ściółka?

Jest to pytanie, które pojawia się zdecydowanie najczęściej. My ze spokojną głową odpowiadamy, że lepszym rozwiązaniem okazuje się mata. Warto jednak zdać sobie sprawę i podkreślić, że w tym przypadku jedno nie wyklucza drugiego. W klatce zwierzaka może znaleźć się zarówno mata, jak i ściółka. Zalet szczególnie polecanej przez nas opcji jest naprawdę dużo. Przede wszystkim ważne są kwestie utrzymania higieny w klatce. Jeżeli posiadasz matę nie musisz martwić się o wymienianie ściółki i czyszczenie dna klatki; jedyne, co musisz zrobić to wyjąć i wyprać specjalny materiał, który szybko schnie i jest gotowy do dalszego użytku! Nasze maty mają specjalną dolną warstwę wykonaną z wodoodpornego materiału, co sprawia, że dno klatki nie będzie miało styczności z żadnym zanieczyszczeniem.

Idealna mata czyli…

Mata idealna to dobrze dobrany materiał i dokładne wykonanie. Pamiętajmy, że będzie to dodatek zajmujący dno klatki, po którym koszatniczka będzie się często przechadzała. Nawet wystająca nitka może stać się powodem niefortunnego wypadku, którego za wszelką cenę staramy się uniknąć. Dobry materiał za to sprawi, że nawet po wielokrotnym praniu i czyszczeniu, mata będzie prezentowała się jak nowa!

Z odpowiedzią na Wasze wymagania przychodzi Sqeaky, czyli strona, która spełni wszystkie postawione oczekiwania. Nasze materiały są przyjemne w dotyku, wytrzymałe i w stu procentach bezpieczne dla zwierząt. Gwarantujemy, że Twój mały przyjaciel wręcz pokocha swoją nową mate, która będzie mu towarzyszyć przez długi czas!

Twoja koszatniczka wybrałaby Sqeaky!

Oprócz świetnej jakości materiałów i wykonania, wyróżnia nas modny design każdego produktu. Na naszej stronie internetowej możecie znaleźć różne kolory, rozmiary, jak i linie mat dla Twojej koszatniczki. Wszystkie z nich zostały stworzone z myślą o dobru zwierzątka i zadowoleniu właściciela. Nasze produkty przyciągną oko i zaimponują każdemu! Tworzymy w zaufanej, polskiej, domowej szwalni, co daje nam gwarancje zadowolenia klientów. Stajemy na straży wysokiej jakości każdego produktu i gwarantujemy, że spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów! W naszym sklepie świetna jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną. Zapraszamy do zakupu i gwarantujemy zadowolenie Twoje, jak i Twojej koszatniczki! Nie wahaj się – wybierz Sqeaky!