Mata dla jeża pigmejskiego

Kompletowanie wyprawki dla jeża pigmejskiego nie jest wcale prostym za-daniem. Dylematy i dyskusje pojawiają się już na samym początku. Wybrać klatkę? A może terrarium? Zabawki drewniane? A może te z tworzyw? Problem pogłębia się o tyle, że w internecie nie ma wielu artykułów na temat odpowiedniej opieki nad kolczakami. Właściciele koniec końców radzą so-bie jednak i wybierają rozwiązania, które w danym momencie wydają się dla nich najatrakcyjniejsze. Warto jednak pamiętać o bardzo ważnym, a jak się okazuje często pomijanym elemencie wyposażenia – pokładzie na dno klatki. Na tym polu pojawia się zdecydowanie najwięcej kontrowersji. Niektórzy stawiają na trociny czy też korę, ale takie opcje nie są najlepszym wyjściem z sytuacji. Decydując się na naturalne wyłożenie musimy bardzo uważać na wielkość kawałków drewna. Zbyt małe drobinki mogą bowiem doprowadzić jeża do alergii kontaktowej i wielu innych problemów zdrowotnych. Na szczęście z odsieczą przybywają maty, które są dostosowane idealnie pod potrzeby tej konkretnej rasy. Jeżeli Ty również szukasz takiego rozwiązania – jesteś w odpowiednim miejscu!

Nasze maty dla jeża pigmejskiego

Jakość, która przebija się ponad wszystko

W Sqeaky wychodzimy z założenia, że dobry produkt to produkt trwały, estetyczny i funkcjonalny. Maty dla jeży pigmejskich powstały z najwyższej jakości tkanin, które pozostają odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Nie straszne są im zatem zadrapania, przetarcia, a nawet przedarcia. Dodatkowo zabezpieczyliśmy spód podkładem wodoodpornym, który poradzi sobie z nawet największymi bałaganiarzami. Jednocześnie mata jest idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych osób, które nie mają czasu na ręczne czyszczenie produktu. Wystarczy wrzucić ją do pralki i wyprać w odpowiedniej temperaturze. Gwarantujemy, że nawet po wielokrotnym kontakcie z wodą materiał nie wypłowieje, nie zmechaci się ani nie rozciągnie. Czy można chcieć czegoś więcej?

Dobra mata rozwiązaniem wszystkich problemów

Dlaczego maty zyskują coraz większą popularność mimo dostępności wielu innych, tańszych alternatyw? To proste! Podkłady wysokiej klasy wykonane są z całkowicie bezpiecznych i hipoalergicznych materiałów. Dodatkowo, nie niosą za sobą żadnego ryzyka zdrowotnego, są praktyczne i funkcjonalne. Kolejnym atutem staje się też dobra izolacja ciała zwierzaka od podłoża, która jest niezwykle istotna w klatkach. Jeże pigmejskie wbrew pozorom spędzają na podkładach mnóstwo czasu, dlatego warto w tym wypadku słuchać głosu rozsądku, a nie portfela :).

Stylowe uzupełnienie wyposażenia

Maty dla jeży stanowią idealne uzupełnienie całego kompletu akcesoriów zawartych w klatce. Tym samym mogą ożywić nawet najsmutniejsze elementy i dać klatce „duszę”. Rozwiązania zaproponowane przez naszych projektantów z pewnością wpasują się w nawet najbardziej wybredne gusta. Niezwykle modne stało się też w ostatnim czasie dobieranie legowisk, huśtawek czy norek w stonowanych kolorach, a następnie dodawanie szalonego akcentu w postaci podkładu. Moglibyśmy dalej rozpisywać się na temat mat dla jeży pigmejskich Sqeaky, ale wierzymy, że zdjęcia produktów powiedzą same za siebie! Gorąco zachęcamy do przeglądnięcia podkategorii i do od-płynięcia z nami w ten piękny, trochę kolczasty sen.