Mata dla fretki

Mata to nieodłączny element każdej klatki – nie tylko tej, w której gości fretka. Zakup odpowiedniej, miłej w dotyku, bezpiecznej dla zwierząt maty jest (co dziwne) dosyć ciężkie. Jeżeli zadajesz sobie pytanie: „ściółka czy mata?” – przychodzimy z pomocą. Zdecydowanie każdemu właścicielowi polecamy matę. Ściółka (np. w postaci trocin) może źle wpłynąć na oczy i nos naszego zwierzaka. Małe jej części mogą przedostać się nawet do układu oddechowego. Mata natomiast jest łatwiejsza i szybsza w czyszczeniu, a ta zrobiona z odpowiedniego materiału staje się niezmiennym miejscem odpoczynku dla niektórych zwierząt. Wymiana ściółki jest czasochłonna i cięższa niż wypranie maty. Jak widzimy, sprawa przedstawia się jasno – mata dla fretki to idealne rozwiązanie.

Nasze maty dla fretki

Na co zwracać uwagę podczas wyboru maty dla Twojej fretki?

Jeżeli już zdecydowałeś się na zakup maty ale nie wiesz jaką dokładnie wybrać i na co zwracać uwagę przy wyborze – jesteś w odpowiednim miejscu! Rozumiemy Wasze wątpliwości i przedstawimy Wam wszystko, co jest najważniejsze tak, abyście nie wydali zbędnie pieniędzy.

Po pierwsze i najważniejsze – materiał. Powinien on być miły w dotyku i bezpieczny dla zwierzaka. W przypadku przegryzienia lub przedziurawienia (co jest niestety dosyć powszechnym zjawiskiem w klatce fretki) możemy mieć pewność, że naszej fretce nic nie będzie. Wypełnienie naszych mat stanowi najlepsza opcja z możliwych – kulka silikonowa. Wybór naszych produktów to bezpieczeństwo zwierzaków i spokojna głowa właścicieli. Przyjemna w dotyku mata sprawi, że będzie to idealne podłoże do zabaw, a po to przecież jest klatka! Wasza fretka z pewnością pokocha nowe akcesorium, które stanie się miejscem wielu aktywności, drzemek i odpoczynku.

Nasze produkty i Twoje oczekiwania

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty w pełni spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Najwyższa jakość i dobra ceną idą u nas w parze! Tworzymy wszystko co najlepsze dla Twojej fretki. Maty, które znajdziecie na naszej stronie są dostępne w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Tworzymy z najlepszych materiałów, które są w stu procentach bezpieczne dla Twojego małego przyjaciela. Produkcją zajmuje się polska, domowa i zaufana szwalnia, która pod naszym czujnym okiem wyłapuje każdy mankament i szybko go likwiduje. Produkt, który do Was dociera jest najlepszą wersją ulepszaną przez nas przez długi czas. Nie wahaj się i wybierz Sqeaky!
Masz jakieś pytania odnośnie produktów? – zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na każde pytanie i czekamy na Twój e-mail! Zaufaj profesjonalistom z dużym doświadczeniem, a gwarantujemy zadowolenie Twoje, jak i Twojej małej fretki.