Mata dla chomika

Chomiki to jedne ze zwierzaków – indywidualistów. Niechętnie dopuszczają do siebie obce ręce i lubią spędzać czas w samotności. Gryzoń nade wszystko ceni sobie własne terytorium, dba o nie i wykorzystuje niemal w stu procentach. Standardowym zachowaniem chomika włożonego do nowej klatki jest pozorna nieśmiałość, która z czasem przeradza się w chęć eksplorowania kolejnych zakątków mieszkanka. Absolutnym niezbędnikiem w tym wypadku okazuje się małe legowisko czy kołowrotek umilający zwierzakom nocne aktywności. Wielu hodowców przyznaje jednak, że chomiki najwięcej czasu spędzają nie w plastikowych domkach, ale na dnie klatki! Ogromna kuweta stworzona z wyściółki lub trocin pełni wbrew pozorom wiele funkcji! Chomik może się w niej swobodnie zakopywać, kopać tunele i ukrywać swoje „skarby”. Takie rozwiązanie przynosi jednak sporo bałaganu, a niekiedy nawet zabrudzeń niemożliwych do usunięcia. Klatkę warto dodatkowo wyposażyć w wysokiej jakości matę, która będzie wspaniałą izolacją od podłoża.

Nasze hamaczki dla chomików

Produkt stworzony specjalnie dla Twojego chomika

Mamy ogromne doświadczenie w pracy ze zwierzętami, dlatego w procesie produkcji wzięliśmy pod uwagę wszystkie potrzeby małych gryzoni. Tworząc maty Sqeaky kilkukrotnie dobieraliśmy różne wielkości, struktury i poziomy sprężystości po to, aby dać zwierzakom to czego potrzebują. Jednocześnie można powiedzieć, że uczymy się na błędach zagranicznych producentów. Oznacza to tyle, że znajdziesz tu tylko certyfikowane materiały polskiego pochodzenia. Mówimy NIE włóknom ze szkodliwymi pierwiastkami, metalami ciężkimi czy nawet detergentami. Każda mata Sqeaky jest antyalergiczna i dostosowana nawet do najdelikatniejszych stworzeń. Dodatkowym plusem naszych produktów jest też zewnętrzna, wodoodporna warstwa, która świetnie znosi wilgoć i kontakt z wodą. Gwarantujemy, że funkcjonalny podkład umili chomikom godziny spędzone pod trocinami!

Polska mata prosto z domowej szwalni

Wiemy, jak ważne dla hodowców są dokładne i precyzyjne szycia. Zwracamy uwagę na trwałość mat, a co za tym idzie odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne; w tym na przetarcia, rozciągnięcia, a nawet przedarcia. Zaufaliśmy krawcowym z wieloletnim doświadczeniem i ogromnym sercem do swojej pracy. Z dumą oglądamy kolejne uszyte maty i chętnie dzielimy się postępami z naszymi obserwatorami. Maty dla chomików Sqeaky są zdecydowanie wpisują się na listę produktów premium! Zadowoleni klienci szczególnie chwalą sobie modny design. Piękna kolorystyka i bogate wzornictwo to zasługa naszych projektantów, którzy po wielu godzinach dyskusji zdecydowali się na konkretne warianty. Dodatkowym plusem jest też możliwość dopasowania maty do innych produktów serii dla chomika. Podkład okaże się wspaniałym dopełnieniem legowiska, poduszek, a nawet norki czy hamaczka. Kto wie, może taki zestaw skradnie wśród gości niemal tyle samo uwagi, co mały lokator? Gorąco zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem bieżącej kategorii. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, która przetrwa długie lata!