LUXURY

Welur – idealny dla Twojego gryzonia!

Legowiska serii luxury to dokładnie to, czego potrzebuje Twój gryzoń. Jako materiał do ich wykonania posłużył nam zwykły, jak i pikowany welur. Oba z nich zapewniają wytrzymałość, odporność na otarcia oraz piękny wygląd! W swoim wnętrzu tworzywo posiada dodatkową warstwę, która zapobiega wchłanianiu się brudu, a co za tym idzie – znacząco ułatwia czyszczenie!

LUXURY

TERRA Leafs

Stawiamy na modne, unikalne projekty, które przypadną do gustu nawet najbardziej bezkompromisowym klientom. Jednocześnie wiemy, że ile ludzi tyle upodobań, dlatego oferujemy szeroki wybór wzorów, struktur i wariantów materiałowych. Delikatne welury, piki oraz  niesamowite struktury odmienią klatkę Twojego pupila.

Wszystko, co najlepsze…

Możemy jak najbardziej powiedzieć, że wybór legowiska z tej serii jest idealnym rozwiązaniem dla każdego gryzonia. Zadbaliśmy o bezpieczeństwo zwierzaków, więc materiały, z których korzystamy są w stu procentach antyalergiczne, a sposób wykonania – wyjątkowo dokładny. Co więcej, dzięki pikowanemu materiałowi, nasze legowiska prezentują się bardzo elegancko i szykownie. Czego chcieć więcej?