Legowisko dla wiewiórki

Każdy właściciel wiewiórki wie, że gryzonie te są niezwykle charakterne, a niekiedy nawet niesforne. Jak to mówią – w małym ciele wielki duch. Burunduk to odmiana domowa, która całe dnie spędza aktywnie. Ogromnie ważne są dla nich wszelkiego rodzaju zabawy ruchowe, w tym również wspinaczki. Rozpierająca je energia nie trwa jednak wiecznie. Wiewiórki nade wszystko cenią sobie solidny wypoczynek – szczególnie w okresie zimowym. Zbieranie sił po dniu pełnym wrażeń okazuje się zatem na wagę złota. Obowiązkowym wyposażeniem dla każdego gryzonia jest legowisko, które daje im poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Jeżeli szukasz solidnych produktów najwyższej jakości – świetnie trafiłeś! Tą podkategorię stworzyliśmy z myślą o Tobie i o wymagających gryzoniach.

Nasze legowiska dla wiewiórek

Wyposażenie każdego domku

Do niedawna właściciele wiewiórek mogli pozwolić sobie jedynie na zakup podstawowych akcesoriów dla ukochanych zwierzaków. Rynek niejednokrotnie okazywał się niezwykle ubogi we wszelkie wyspecjalizowane produkty. W takim wypadku stawialiśmy na standardową norkę i zestaw miseczki z poidełkiem. Dzisiaj coraz większą popularnością cieszą się drewniane domki, które sprawdzają się niemal u każdego osobnika. Legowisko stanowi idealne uzupełnienie każdego prowizorycznego mieszkanka dla gryzonia. Dodatkowo wypełnia przestrzeń, a w chłodniejsze dni zatrzymuje ciepło. Warto dodać, że legowisko dla wiewiórki jest idealną alternatywą dla norki, w której nie każdy udomowiony zwierzak czuje się dobrze.

Najwyższa jakość i gwarancja bezpieczeństwa

Legowiska dla wiewiórek sqeaky charakteryzują się niebywałą wytrzymałością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Nie straszne są im zatem zadrapania, przetarcia, a nawet przedarcia. Z powodzeniem posłużą nawet najbardziej niesfornemu gryzoniowi. Wiemy też, jak często legowiska tego typu są przez zwierzaki podgryzane. Możesz spać spokojnie, bowiem produkty Sqeaky wykonane są jedynie z certyfikowanych materiałów, wypełnionych antyalergiczną kulką silikonową. Dodatkowo idealnie dopasowują się do kształtu ciała, a właściwa miękkość zapobiega tzw. „zapadaniu się” gryzonia w tkaninie. Delikatności i lekkości legowisk dla wiewiórek nie da się z kolei porównać z niczym innym! Pozostaje nam jedynie zagwarantować, że leżanki spełnią wszystkie oczekiwania Twojego pupila.

Ręczne szycia gwarancją sukcesu

Wiele właścicieli decyduje się na własnoręczne wykonywanie tego typu akcesoriów. Jak zrobić podobny produkt? Cały proces wydaje się dość prosty – wystarczy jedynie gładki materiał, puch i kilka szwów. W rzeczywistości jednak sprawa komplikuje się już na samym początku. Zakup odpowiedniej tkaniny czy dobranie właściwej miękkości jest dla wielu osób problematyczne. Niektórzy dodatkowo nie ufają masowym, fabrycznym produkcjom. Doskonale rozumiemy wszystkie troski i wątpliwości dlatego oferujemy legowiska dla wiewiórek powstałe w domowej, polskiej szwalni. Tym samym gwarantujemy, że każdy, nawet najmniejszy detal powstał przy użyciu ludzkich rąk. Najlepszym potwierdzeniem jakości będzie z kolei reakcja naszego gryzonia Sqeakiego, od którego pochodzi nazwa firmy. Zwierzak w mgnieniu oka zasnął! Gorąco zachęcamy do przeglądnięcia całego naszego asortymentu i wybrania legowiska idealnego!