Legowisko dla szynszyla

Szynszyle to jedne z najpopularniejszych domowych gryzoni o niebywale miękkim i delikatnym futerku. Ich piękne oczka, duże uszy i puchaty ogon wzbudzają niemałą furorę wśród ludzi w każdym wieku. Tym samym są w stanie roztopić serca każdego! Szynszyle są niebywale spokojne, a nawet nieco płochliwe. Wiele z nich aby poczuć się pewnie w nowym miejscu potrzebuje dość długiego okresu aklimatyzacji, a najlepiej drugiego gryzonia. To właśnie ze względu na ich charakter i usposobienie tak ważny pozostaje wybór odpowiedniego legowiska. Hodowcy zgodnie przyznają, że leżanki tego typu pełnią dla gryzoni funkcję swego rodzaju azylu, miejsca do którego mogą przyjść w każdym momencie, schronić się i poczuć bezpiecznie. W poniższej kategorii prezentujemy rozwiązania klasy premium. Dokładne szycia, wytrzymałe materiały czy modny design to tylko niektóre zalety legowisk dla szynszyli naszej produkcji!

Nasze legowiska dla szynszyli

Jak powstały legowiska?

Szynszyle od zawsze były bliskie naszemu sercu. Po wielu rozmowach z hodowcami, dostawcami i projektantami zdecydowaliśmy się na stworzenie pierwszych legowisk dla tych małych zwierzaków. Zainwestowaliśmy w wysokiej jakości materiały, które sprawdzają się u nawet najdelikatniejszych osobników. Legowiska dla szynszyli naszej produkcji charakteryzują się niebywale przyjemną w dotyku strukturą i dobrą sprężystością. Produkty odpowiednio dbają o wrażliwą sierść i stawy gryzoni z Ameryki Południowej. Każdy element legowisk szyjemy ręcznie w polskiej, domowej szwalni. Doświadczone krawcowe czuwają nad całym procesem i nie przymykają oka nawet na pozornie niewidoczne niedociągnięcia. Takie podejście jest jednocześnie gwarancją trwałości i jakości asortymentu Sqeaky. Leżanki cechuje odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne; w tym na zadra-pania, przetarcia, rozciągnięcia, a nawet przedarcia.

Legowisko dobre na wszystko

Legowiska dla szynszyli Sqeaky odpowiadają nawet zapracowanym właścicielom. Doskonale wiemy, że szynszyle jak każde inne zwierzątka mogą łatwo nabałaganić. Nasze produkty dostosowaliśmy do prania w pralce, nawet w wyższej temperaturze. Dodatkowym ułatwieniem okazuje się ściągane obszycie do czyszczenia. Wielu hodowców decyduje się również nie na jedno, ale na kilka legowisk w klatce. Takie rozwiązanie jest szczególnie pomocne w przypadku starszych osobników, już oswojonych z całym mieszkaniem. Legowiska dla szynszyli Sqeaky mogą być nie tylko praktycznym, ale i stylowym elementem klatki. Dopasuj kolor czy wzór idealnie pod inne akcesoria lub pod wygląd pokoju.

Twoja szynszyla wybrałaby Sqeaky!

Wypełnienia legowisk dla szynszyli powstają w całości ze sztucznego puchu, inaczej zwanego kulką silikonową. Materiał charakteryzuje się dobrą sprężystością i miękkością, dzięki czemu Twoja szynszyla ma szansę odpowiednio w nim wypocząć i nie „zapadać się” w zwitkach tkaniny. Funkcjonalność, praktyczność, wysoka jakość – to właśnie Sqeaky. Gorąco zachęcamy do prześledzenia całego asortymentu skierowanego do tych uroczych gryzoni i do zakupu legowiska, które będzie wymarzonym prezentem dla Twojej szynszyli. Oferujemy, jak żadna inna firma komfort i poczucie bezpieczeństwa o każdej porze dnia i nocy.