Legowisko dla świnki morskiej

Posiadanie gryzonia to dla każdego spory wydatek. Jako właściciele nie lubimy przepłacać i wydawać zbędnie pieniędzy. Jeżeli jednak naszym pupilem staje się świnka morska – nie watro oszczędzać. Mimo powszechnie panujących stereotypów klatka, poidełko i jedzenie nie wystarczy jej do pełnego szczęścia. Zapewniamy, że ulubionym miejscem każdej świnki morskiej już po krótkim czasie stanie się legowisko. Przytulne, ciepłe i wygodne będzie idealnym miejscem na odpoczynek i miłą drzemkę. Jakie zakupić, aby zadowolić naszego gryzonia? Na co zwracać uwagę podczas wyboru legowiska dla świnki morskiej? Rozwiejemy wątpliwości i chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Nasze legowiska dla świnki morskiej

Jakie legowisko dla świnki morskiej?

Legowisko powinno być podstawowym wyposażeniem każdej klatki. Dobrze dobrane stanie się idealnym miejscem wypoczynku i regeneracji, a odpowiednio wykonane posłuży Wam przez długi czas!

Wybierając odpowiednią leżankę należy wziąć pod uwagę potrzeby Waszego małego kompana. Świnki morskie wręcz kochają wygodę – miękkie posłania spełnią ich wszystkie oczekiwania. Ważnym aspektem jest też rozmiar i kształt. Wielkość świnek morskich jest bezpośrednio uzależniona od ich gatunku. Warto pamiętać, że posłanie powinno być odrobinę większe niż sam zwierzak. Standardowe legowiska, poduszeczki czy norki będą wręcz idealne! Świnki morskie zazwyczaj wybierają zabudowane leżanki, w których czują się najbezpieczniej. Boki każdego legowiska powinny być lekko uniesione, a norka odpowiednio duża. Pamiętajmy, aby ich wypełnienie było odpowiednio miękkie. Wypełnienie puchem sprawi, że skutecznie odciążymy ich często bolący i problematyczny kręgosłup, a sam gryzoń poczuje się jak w raju!

Jakość i idealne wykonania

Nowi właściciele często zadają sobie pytanie: jak uszyć legowisko dla świnki morskiej? Czy można je wykonać własnoręcznie? Jako profesjonaliści musimy zasmucić niektórych z Was mówiąc, że nie zalecamy tworzenia posłań na własną rękę. Oczywiście, jeżeli zainwestujecie w odpowiednie materiały na warstwę zewnętrzną i wypełnienie – jest to możliwe. Po co jednak wydawać zbędnie pieniądze? Nasze legowiska są tworzone własnoręcznie w polskiej, zaufanej i dobrze sprawdzonej szwalni. Osobiście nadzorujemy proces produkcji każdej leżanki, którą Wam proponujemy. Efekty naszej pracy to najlepsze posłania dostępne na rynku. Sprawimy, że Wasz gryzoń poczuje się bezpiecznie i pewnie, a sam design nowego legowiska będzie się pięknie prezentować w każdej klatce. Jednocześnie zapewniamy, że nasze produkty powstają z materiałów będących w stu procentach bezpieczne dla gryzoni. Przegryzienie czy nawet podziurawienie posłania nie będzie stanowiło ryzyka dla Twoich małych kompanów. Wypełnienie naszych produktów to puch w postaci specjalnie dobranej kulki sylikonowej, która zapewni dodatkową wygodę i pozwoli na pełen relaks! Zakup naszych produktów będzie najlepszą decyzją dla zwierzaka, jak i właściciela. Z myślą o zdrowiu i szczęściu Waszych podopiecznych tworzymy najlepsze wersje każdego produktu. Zaufaj profesjonalistom i wybierz Sqeaky!