Legowisko dla myszki

Myszy wzbudzają coraz więcej sympatii u ludzi na całym świecie. Kto nie kojarzy tych uroczych zwierzątek z Kopciuszkiem, albo pełnometrażowymi bajkami Disneya? Warto pamiętać, że mali lokatorzy są wyjątkowo zwinni i szybcy, a nade wszystko kochają wspinaczkę. To jednocześnie ogromne łakomczuchy, które zjedzą wszystko co spotkają na swojej drodze! Myszy hodowlane mają doskonały słuch i łatwo się płoszą, przez co nie lubią nieznajomych. Tak aktywne zwierzątka potrzebują odpowiedniego wypoczynku w komfortowych warunkach. Idealnym rozwiązaniem dla tego typu stworzonek okazuje się legowisko, które spełnia ich wszystkie wymagania. Dodatkowym atutem tego typu produktów jest też łatwość czyszczenia i konserwacji. Jakie legowisko dla myszy będzie najlepszą opcją? Czy dostanę produkt wysokiej jakości w okazyjnej cenie? Jeżeli Ty też szukasz leżanki idealnej to jesteśmy przekonani, że poniższa kategoria będzie strzałem w dziesiątkę!

Nasze legowiska dla myszek

Miejsce do snu i strefa bezpieczeństwa

Myszki jak każde inne zwierzęta potrzebują przede wszystkim bezpieczeństwa. Poczucie zagrożenia u tych maluchów może odbijać się nie tylko na ich zachowaniu, ale również na ich zdrowiu fizycznym. Ogromnie ważne w klatce dla gryzoni są różne kryjówki i miejsca odpoczynku. Legowiska dla myszy Sqeaky możesz z powodzeniem umieścić w klatce luzem lub wyposażyć nimi drewniany domek. Kolejnym atutem okazuje się też wpływ wypełnienia z kulki silikonowej na stawy małych lokatorów. Według hodowców myszki śpiące na wysokiej jakości posłaniach znacznie dłużej cieszą się zdrowiem i zachowaną zwinnością. Jednocześnie ważnym czynnikiem jest komfort, który daje materiał. Legowisko dla myszy powinno być możliwe delikatne i miłe w dotyku.

Legowiska Sqeaky produktami idealnymi

Cały asortyment naszego sklepu szyjemy jedynie z bezpiecznych, sprawdzonych materiałów. Nie znajdziesz tutaj włókien skażonych szkodliwymi pierwiastkami, metalami ciężkimi, a już tym bardziej detergentami! Produkty Sqeaky powstają w polskiej, domowej szwalni, w której stawia się przede wszystkim na jakość i dokładność. Osobiście doglądamy każdego etapu w produkcji oraz poprawiamy każde, nawet pozornie niewidoczne niedociągnięcie. Legowiska dla myszek Sqeaky są niezwykle łatwe w czyszczeniu i konserwacji, dzięki ściąganemu obszyciu zewnętrznemu. Nie musisz już martwić się o trwałość zakupionych dóbr. Leżanki charakteryzują się ogromna odpornością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne; w tym na przedarcia, przetarcia oraz na zadrapania. Wnętrze posłań wypełnione jest z kolei kulką silikonową, która sprawdza się świetnie nawet u starszych i schorowanych osobników.

Piękny design w wielu odsłonach

Tworząc legowiska dla myszy zadbaliśmy też o ich niepowtarzalny wygląd. Piękny design jest dziełem naszych zaufanych projektantów, którzy pokusili się o wykonanie kilku odsłon designu. Tylko od Ciebie zależy na co się zdecydujesz! Możemy jedynie zaręczyć, że żaden gość nie przejdzie obok klatki z legowiskiem Sqeaky obojętnie. Funkcjonalność, praktyczność, ręczne szycia – a to wszystko w całej gamie barw! Gorąco zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu i do zakupu legowiska idealnego!